Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anyám leszáll...

Mit tegyek, hogy anyám leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

Tavaly megegyeztünk, hogy levágatom a hajam és kiszedem a piercingeimet cserébe lehet fültágítóm. Már meg veszekedni szoktunk, hogy örülne ha megszabadulnék tőle. Nem akarom kivenni.

Növesszem vissza a hajamat és legyen megint pc-m?

Mi köze van hozzá, hogy hogy nézek ki?

Nem sokszor járok el vele itthonról.

17/F



2013. márc. 1. 22:54
1 2
 11/18 anonim válasza:

nekem piercingem van, és volt fültágeszem mondjuk nem nagy de volt.:D és simán benött.. ilyen 1-1,5centi alatt cimán benől még... ismerek olyanokat akiknek ilyen 3-4centis na az undorító olyan ne csinálj..:S

16L

2013. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
rá emgoldás, de hiányzott ez neked??? Na meg sosem lesz olyan mint egy oylan fül ami nem szakadt még le.
2013. márc. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
17 éves, hosszúhajú, piercinges-fültágítós gyerek. Az igen! Magyarország! Én így szeretlek!
2013. márc. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De mineeeek?!?!?!?!
2013. márc. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
8-as durván hangzik. Nekem szakadáson kívül nem volt vele bajom. Most járok 3cm-nél. Lehet, hogy nem lesz nagyobb de lehet hogy mégis és azért mert tetszik. Tetoválást is akarok majd.
2013. márc. 2. 02:36
 16/18 anonim ***** válasza:

Anyad azert nem szall le rolad mert belegondolt hogy fogsz kinezni mire elkezdodik szamodra az ELET. Lehet, hogy a fuledet rendbe lehet rakni de azt ki fogja fizetni? Edesanyad? Senki nem akar tetkos nyaku kidekoralt vadallatnak tuno embert alkalmazni.

Mellesleg nekem koldok piercingem volt. Soha nem nott be a lyuk.

Miert nem engedtek koleszba? En ezt nem ertem!

2013. márc. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Hát hogyha nem fogok miatta munkát találni akkor majd változtatok de hogyha találok akkor majd csak akkor ha már meguntam.

Kolis azért nem lehettem mert anyám nem bízik meg bennem eléggé. Szerinte nem járnék be órára és nem azt csinálnám amit kell. Ezt nem tudom honnan veszi...

2013. márc. 2. 08:56
 18/18 anonim ***** válasza:

Lehet a mostani lazadasaidbol gondolja es nem bizk meg benned. Adtal erre okot?

Nekem is volt kek hajam meg sokminden, de komolyan mondom mindig csak addig mentem ami meg visszafordithato volt. Ha tetko akkor ugy csinald, hogy ne latszodjon kivul! Ruha takarja es csak szabadidodben bukkanjon elo. - van ismerosom akinek a privat resze kore egy dumbo van tetovalva...gondolhatod mi az orra...

Teljesen normalis, hogy ki vagy akadva. szerintem anyud felt es maskent nem tudja elmondani ha te kiabalsz hat o is.

2013. márc. 3. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!