Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anyám leszáll...

Mit tegyek, hogy anyám leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

Tavaly megegyeztünk, hogy levágatom a hajam és kiszedem a piercingeimet cserébe lehet fültágítóm. Már meg veszekedni szoktunk, hogy örülne ha megszabadulnék tőle. Nem akarom kivenni.

Növesszem vissza a hajamat és legyen megint pc-m?

Mi köze van hozzá, hogy hogy nézek ki?

Nem sokszor járok el vele itthonról.

17/F



2013. márc. 1. 22:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kérd meg anyádat, hogy keverjen le neked egy nagy büdös pofont...

Most komolyan ezen problémázol?

2013. márc. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
aha
2013. márc. 1. 23:08
 3/18 anonim ***** válasza:
37%

Én az Anyukád helyében biztos nem mentem volna bele semmilyen alkuba! Egy valamire való, értelmes Férfi.... Esetedben egy lázadozó kamasz legyen már annyira igényes hogy valahogy valamilyen szinten kinézzen!

Még hogy piercing... hosszú haj... fültágító....Visszahozni a katonaságot ez kéne a sok hozzád hasonló nyálasszájúnak!

2013. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért inkább hosszú legyen a hajad, mint a füledet b@szatod azzal a sz@rral.


Nekem 40 centis göndör hajam volt... Oldalt felnyírva...

Meguntam, majd 21 évesen levágattam. Jelenleg 23 vagyok, átlag 1 - 1.5 cm hajjal.


Elgondolkodok néha, ha az én serdülő koromban lett volna fültágító, akkor hogy nézhetne ki a fülem ennyi idősen.

Mondjuk, én szerintem repültem volna a házból, de a fülem tuti. :D

2013. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én elöbb engedném a pc-t és a hosszú hajat a gyerekemnek. Mivel a hajat le lehet majd vágatni ha elmulik a hóbortod a PC-nek pedig jóval ekvesebb maradandó nyoma van mint az undorító fültágítónak. Sok gondjuk lesz ebből még a mai fiataloknak. Majd mindneki megy plasztikára vyg nem is tudom, Mert elég sok munka kör van amibe ez nem fér bele. Ráadásul 30 évesen már marhára nem is fog tetszeni. A tetovált emberek elég nagy százaléka a tetoválást is megbánja késöbb, főleg olyanok akiknek látható helyen van. Nekem is van két olyan srác a baráti társaságban aki a tetkó miatt nem kapott meg egy jó melot. Egyiknek a nyakán van másiknak a kézfején. Bánják is nagyon....
2013. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

A fiam egy francia iskolába felvételizett.

A franciák azonnal azt kérdezték, hogy hajlandó-e kivenni a füléből a fültágítót. Hajlandó volt. 2 embert vettek fel, egyik a fiam volt.

2013. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

...ha nem ismersz ne fikázz. Katona szerettem volna lenni de nem mehettem abba a suliba amelyikbe akartam mert messze lakunk. Koliba nem akartak engedni. Aztán már nem is érdekel annyira a katonaság. Meg mondjuk lehet, hogy a szívem miatt alkalmatlan lennék. Hogyha behívnának mennék.

A fülem már szakadt el de megcsinálták, szóval van rá megoldás.

2013. márc. 1. 23:28
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Fültágító a legrosszabb. Nekem csak hosszú hajam volt, és van is a mai napig. Jól áll nekem ez jobban mint a rövid és rengetegen megjegyezték. Pedig csak poénból növesztettem meg. Volt nekem 70 cm-es hajam is de már csak 35-40 cm es van. Szemöldök PC-t akartam volna magamnak de mégsem tettem mert nem bírtam volna elviselni a fémet, semmilyen ékszerem nincs.

Öcsémnek rosszabb korszaka van régebben ő is hosszú hajt növesztett még 14 évesen de csak vállig érő volt utána levágatta, meg volt fültágítója is, és a füle ahogyan kinézett undorító volt. Apámék rengetegszer vesztek vele össze ezért, és mondták neki a végén hogy oké csinálja csak, de akkor nekik ne sírjon ha a füle úgy néz majd ki mint egy mutánsé.

Persze többször be volt neki gyulladva a tágítótól, meg fájt is neki, plusz olyan váladék gyűlt ott össze, amire ha ránéztem kb a hányinger kerülgetett. Amikor már az egész fülcimpája elkezdett száradni na akkor hajlandó volt belőle kivenni, elment vele bőrgyógyászhoz az majdnem elájult a látványtól, annyira be volt gennyesedve az egész hogy majdnem lerohadt a fél füle. Be is utalta sebészetre, ott meg helyrehozták neki, levágták majd összevarrták hogy kinézzen valahogy. Azóta már eltelt majdnem 1 év, és még mindig látszódik a nyoma, és majd idősebb korába már lefog nyúlni még neki még jobban a doki szerint. PC-je még mindig van, van a szájában is egy meg a másik fülében is. Jó azzal nincs baj egyedül mert férfiaknak is lehet a fülükbe valami, ami jól is néz ki.

Én a helyedben nem veszekednék vele ezért, mert neki van igaza. A PC-idet vetesd ki szerintem mert még begyógyulhat úgy hogy később egyáltalán ne látszódjon. A hajad maradhat hosszúnak ha jól áll és kinéz valahogy, de nyugodtan ki igazíthatod azért, hogy ki is nézzen valahogy.

2013. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"A fülem már szakadt el, de megcsinálták..."


Ekkora ratyit :DDDDDDDDDDDDD

2013. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
anyád a ratyi :DDDDDD
2013. márc. 1. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!