Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan viselkednétek?

Ti hogyan viselkednétek?

Figyelt kérdés

Helyzet: Átmenetileg a párom szüleinél lakunk egy nagy alapterületű házban. Apósomat nem szeretem a viselkedése miatt. Oké, hogy saját, jól menő cége van, de öntelt, önző. Nem sok közöm van hozzá, de hűlten és verbálisan évek óta terrorizálja anyósomat. Mindig, minden úgy jó, ahogy ő mondja. Ha a párom kitalál valamit, az nem jó, de pár nap múlva sajátjaként rukkol vele elő. Ha másnak is van mondandója, véleménye, storyja, nem figyel oda és folytatja a sajátját.

Mivel közel lakunk alig van magánéletünk. Telefonon is folyton irányítja a páromat.

Sajnos nagyon nehezen tudom leplezni az érzelmeimet, sokszor gyorsabban jár a szám mint az agyam. Volt már pár összezörrenés, de próbálunk nem tudomást venni róla...mintha lehetne.

Új fejlemény: a párom elvált testvérének új, elvált párja lett. Ő nagyon tud kedveskedni, úgymond bevágódott.

Anno kedveltem apóst, de a szüleimmel is összeveszett és több mindent tisztábbal látok mint a kapcsolat elején. Ha veszekszünk a párommal, a család miatt van.

Legtöbbször én jövök ki követelőző, hálátlan némbernek. Valóvan türelmetlen vagyok és fogytán a cérnám, várom a külön költözést, smibe szintén vezérhím az anyagi támogatás miatt.

Addig is: vegyem fel az új sógor "keresztcsontig" stílusát, amitől már most émelygek vagy csökkentsem a lehető legminimálisabbra a találkozások számát és akkor is kerüljem? :(


2013. febr. 26. 11:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És nem költözhettek át a szüleidhez? Ha már a párod is bánja, akkor miért ne? Gondolom nem vagytok bebetonozva. Ott nyugodtabb lehetnél akkor, meg mit tudom én találjátok ki, hogy közelebb van ez meg az, meg az összes nő rokonod segítene blablabla.
2013. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőhöz, ha mehetsz a szüleidhez, miért nem teszed? Én semmiképpen nem maradnék egy ilyen környezetben, pláne terhesen. (Én napi szinten sokszor összevesznék apóssal, az tuti és első nap rávágnám az ajtót, közölve, a híd alatt is jobb. Van egy temperamentumom, amit nem befolyásol, hogy mennyi a jövedelmem. De nem hiszem, hogy bárkinek jót tenne az évekig szenvedve tűrés. Főleg, hogy jön az apróság is, akinek egy kiegyensúlyozott anyára és kellemes környezetre van szüksége.)
2013. febr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha-ha-ha-ha! :)

Igen, Ez sajnos ezzel jár.

2013. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mikor döntöttünk, hogy ide jövünk, édesanyámék magukhoz vették az idős, beteg nagynénimet. Bízunk benne, hogy lesz még jobban.

Temperamentum ide vagy oda, megváltozni én sem tudok... úgy látszik muszáj lesz a fent említett hallgat-nyel vagy nyal kombinációt és reméljük a legjobbakat. Főleg míg átmeneti röghöz kötöttség van.

2013. febr. 26. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!