Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen helyzetben hogyan...

Egy ilyen helyzetben hogyan viselkednétek?

Figyelt kérdés
Tipikus elvált szülők gyereke vagyok. Apa meghalt, anya idegbeteg egyedül maradt és 3 féltestvér. Apám 3 éve meghalt, de sose éltem vele együtt. Van egy nagymamám, aki apám halála óta eléggé bekattant és van egy rokon, aki szívből gyülöli mamámat. Anya jóba van ezzel a rokonnal és amikor megyünk apum sírjához, akkor mindig összefutnak. Én jóba vagyok mamámmal, de ez a rokon olyan dolgokat mond, amiket nem tudok elhinni. Mamám állítólag a temetőben ordibált anyummal. Én szeretnék hinni mamámnak és remélem, hogy a rokon csak eltúlozza a dolgokat. Ezt felvetettem anyának, hogy lehet, hogy az a nő hazudozik, mert mama velem teljesen máshogy viselkedik. Erre anya felhozta ezt a temetőben ordibálós jelenetet, mire én annyit mondtam, hogy lehet, hogy csak anyum provokálta ki belőlem. Azóta anya nem szól hozzám, vagy nagy ritkán annyit, hogy költözzek mamámhoz, mert hogy ő hogy szeret stbstb. Nem tudunk egy légtérben meglenni és már tesóimat is ellenem hangolja. Kicsit zavaros történet, de valaki segítsen könyörgök!
2011. jún. 22. 15:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*provokálta ki belőle 16/L
2011. jún. 22. 15:34
 2/11 anonim ***** válasza:

Biztos segíteni akartál,de ebbe inkább ne szólj bele.Ha ősi ellenségek,ugysem tudod kibékíteni őket,mert minketten meg vannak győzződve a saját igazukról.

Mond anyukádnak,hogy ne haragudjon,csak rossz látni,hogy két ember akiket szeretsz így utálkoznak és nem szólsz bele többet.

Én ezt tenném.Talán ha kíváncsi vagy kérdezd meg nagymamádat is.

2011. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Anya hozzám se szól...vagy elkezd ordibálni, vele normálisan nem lehet beszélni..Elmenekül a problémák elől..ráadásul itt a nyári szünet is :(
2011. jún. 22. 15:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát erre nem tudok mi írni,vannak olyanok akik kicsit rosszabb természettel születtek.

Az én anyám is ilyen,de ezen nem nagyon tudok válltoztatni,már próbáltam.

Az én apám is meghalt,anya is idegbeteg.De neki max egy pszichologus segítene,oda meg nem hajlandó menni,mert azt mondja semmi baja(marokszámra nyugtató,meg iszik is)

RTemélem nálad még nem ilyen súlyos a helyzet.

2011. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még nem, de te ezt hogy tudod elviselni? :O
2011. jún. 22. 15:52
 6/11 Heartbreaker ***** válasza:
a testvéreiddel legalább kijössz? Mert akkor nemkéne az anyukádnak ellened hangolnia őket! De ha minden kötél szakad menj és költözz a nagymamádhoz. talán anyukád rájön mit veszített el :) fel a fejjel :)
2011. jún. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Soha, semmilyen körülmények között nem költöznék oda...
2011. jún. 22. 16:16
 8/11 Heartbreaker ***** válasza:
nem úgy volt h a nagymamád szeret téged meg te is őt?
2011. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Elviselem, de nem imádom.
2011. jún. 22. 16:25
 10/11 Heartbreaker ***** válasza:
Hát akkor valahogy próbáld meg rávenni az anyukádat h megbeszéljétek. De beszélj a tesóiddal is h ők melyik oldalon vannak és próbálj velük is beszélni erről az egészről komolyan
2011. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!