Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mondat közepén ott hagy....

A mondat közepén ott hagy. Hogyan viselkednétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

MÁr eleve úgy szoktam kezdeni, hoyg " most hallgass végig kérlek..." vagy hasonló és akkor is, én még mondom , ő meg elmegy.Azért ez szerintem bunkóság. 5 éve vagyunk együtt és már megtanultam, hoyg hoygan kell fogalmaznom, ha szeretném, hoyg foganatja legyen bárminek is, és ez a legújabb "divat", hoyg otthagy.

Amúgy jól vagyunk együtt, gyerekeink jól tanulnak, mindenünk megvan.Én vagyok az anya 39 éves.


2009. ápr. 27. 20:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Na ismerem ezt a problémát. Én páros lábbal berúgtam előtte az ajtót, hogy most végighallgat és punktum. Egy ajtófélfa plussz az üveg bánta, de volt foganatja.
2009. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Bunkó, és fél szembenézni a valósággal. Valami módszert találj, hogy végighallgasson (ne erőszakkal persze, csak mégis el kéne érned, hogy odafigyeljen). Nekem egy volt kolléganőm csinálta ezt, amikor probléma volt köztünk, fáj az igazság, és ő nem akarta hallani, aztán őt csapták ki. Nem tudom, mi a vitátok tárgya, de ha sehogy nem megy végighallgattatnod magad vele, akkor kerüld meg a dolgot.
2009. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

hogy érted, hoyg kerüld meg a dolgot??

vita nincs is, csak én mondok valamit, hoyg szép lenne az vagy ez a kertben és akkor mellé még ültethetnénk valamit...és akkor már ki is ment a szobából.

de akkor is ez van, ha a karácsonyi ajándékötleteket szedem elő novemberben( pedig az nincs korán)

2009. ápr. 27. 20:54
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Kérd meg, hogy üljön le, fogd meg a kezét. Akkor nem tud csak úgy elszaladni.
2009. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Próbáld meg egy szóba sűríteni a lényeget.
2009. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kerüld meg, hogy ne beszéld meg vele, csak vidd végbe. Úgy látom, itt nem túl nagy dolgokról van szó, tehát én nem problémáznék, ha nem hajlandó meghallgatni, akkor nem avatom be, és kész. Majd szembesül az eredménnyel.
2009. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

igazad van... nem nagy dolgok, cska én szeretem előre megrágni, de minek??? igazad van ott az eredmény és kész, csak én kis buta azt hittem azélrt vagyunk együtt, hoyg megbeszéljü k pl. a tujákat.

egyszer mondta is, hoyg én nem megbeszélek, hanem fontoskodom, na ezzel megbántott,.. de már mindegy

2009. ápr. 27. 21:28
 8/28 anonim ***** válasza:
65%
Ebben azért lehet valami. Talán a stílusod zavarja.
2009. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

Lehet,hogy téged is nehéz elviselni.Kettőn áll a vásár.


Az ajtórugdosóstól kérdezem.Ha visszament volna,és lekever egy nagy büdös pofont,mit szóltál volna?

2009. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Nézd, attól, hogy egy pár vagytok, még továbbra is 2 önálló ember önálló gondolatokkal és önálló cselekvőképességgel. Tehát úgy értem, én pl. egy pasitól elvárom, hogy legyen határozott, és ne kelljen mindenben kikérnie a véleményemet, mert nem tud dönteni annyiról se, hogy balra vagy jobbra forduljon az úton. Egy nőtől ugyanez elvárható. Én se kérem ki mindenki véleményét mindenben, 10 éve énekelek egy országos hírű gospel kórusban, ez nekem az önálló életem és döntésem volt anno, egy közösség vagyunk, mégis van, amit önállóan kell megoldanunk, mert elvárják tőlünk, hogy képesek legyünk a vezetőnk nélkül is cselekedni (pl. szólampróbákat szervezni). Lehet, hogy a te párod is ilyen önállóságot szeretne végre látni olyan dolgokban, amiket azért el tudnál dönteni és meg tudnál tenni nélküle is, és ezért hagy ott, hogy vedd észre magad.
2009. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!