Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen helyzetben hogyan...

Egy ilyen helyzetben hogyan viselkednétek?

Figyelt kérdés
Tipikus elvált szülők gyereke vagyok. Apa meghalt, anya idegbeteg egyedül maradt és 3 féltestvér. Apám 3 éve meghalt, de sose éltem vele együtt. Van egy nagymamám, aki apám halála óta eléggé bekattant és van egy rokon, aki szívből gyülöli mamámat. Anya jóba van ezzel a rokonnal és amikor megyünk apum sírjához, akkor mindig összefutnak. Én jóba vagyok mamámmal, de ez a rokon olyan dolgokat mond, amiket nem tudok elhinni. Mamám állítólag a temetőben ordibált anyummal. Én szeretnék hinni mamámnak és remélem, hogy a rokon csak eltúlozza a dolgokat. Ezt felvetettem anyának, hogy lehet, hogy az a nő hazudozik, mert mama velem teljesen máshogy viselkedik. Erre anya felhozta ezt a temetőben ordibálós jelenetet, mire én annyit mondtam, hogy lehet, hogy csak anyum provokálta ki belőlem. Azóta anya nem szól hozzám, vagy nagy ritkán annyit, hogy költözzek mamámhoz, mert hogy ő hogy szeret stbstb. Nem tudunk egy légtérben meglenni és már tesóimat is ellenem hangolja. Kicsit zavaros történet, de valaki segítsen könyörgök!
2011. jún. 22. 15:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
attól hogy veled rendesen viselkedik lehet,hogy anyukáddal viszont nem, ez nem is tudhatod.és ha a mamád apukád édesanyja akkor könnyen meglehet hogy a gyász miatti fájdalmát anyukádra vetíti ki
2011. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!