Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen idióta a bátyám?

Miért ilyen idióta a bátyám?

Figyelt kérdés

Amikor itthon van egy marha, mindig flegmán válaszol vagy nem is válaszol. Alszik délig utána zabál egész nap meg döglik. Most is láb az asztalon azt megy az xbox. Esténként meg jönnek a haverjai és játszanak meg ordibálnak, éjszaka meg hallgatom ahogy dugnak a csajával. Nappal meg a zenéit hallgatom amit már unok. Elegem van belőle hogy mindig hangosan hallgatja mint egy süket. Nekem mindent meg kell csinálni mert ha nem akkor megüt de ő nem segít nekem soha semmiben. Régen utáltuk egymást utána jóban voltunk most megint veszkszünk mindig de az ő hibája mert egy nemnormális. Mire jó ez neki? 22 évesen már állíthatna magán szerintem.

15/L


2013. febr. 24. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, annyira ez van nálunk is.. -_- egész nap gépezik ha ide ülök egy kicsit(beszélgetni,valamit megnézni )és ő épp nem a hülye barátaival van..olyan mint egy idegbeteg.Most a vállamon szép kis lila foltok,véraláfutások vannak mert tegnap ide mertem ülni a géphez 10 percre.Ha haza ér suliból,haveroktól és én itt merek ülni egyből szól,hogy álljak fel mert várják.. -_- A szüleim meg még engem csesznek le,hogy én beszélek neki... úgy beszél velem mint a kutyával.:/Még szép,hogy vissza szólok és nem fogok meghunyászkodni.

Ha szeretnél beszélgetni,írj nyugodtan privit! :)

16/L

2013. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom már nem tanul, vagy nem dolgozik mivel ha délig alszik gondolom hogy így élvezi az életet ahogyan a szüleid eltartják ő meg semmit nem csinál csak játszik meg alszik folyton.

Nos ezeket az embereket naplopóknak hívjuk, mert ha ő így elvan 22 évesen és nem tesz azért hogy legyen valami célja is, mert lemerem fogadni hogy semmi ilyen nincs nála.

Majd rájön akkor hogy aaz élet nem habostorta amikor a szüleid megmondják neki hogy el lehetne már menni dolgozni hogy segítse őket anyagilag, főleg amikor már nem fogják ezt bírni.

Ő ezt a helyzetet így kihasználja hogy mindent a segge alá tolnak neki, egyszerűen élvezi ezt és azért ilyen amilyen. Én bátyám is hasonlóan gondolkozott amikor kikerült a nagybetűs életbe, csak akkor még több munkalehetőség volt az országban mint most, és apámék elzavarták dolgozni, és azóta már benőtt a feje lágya mert rájött hogy nem egyszerű az élet, így már tovább is tanult egy magasabb szakmát szerzett, jobb munkája van már mint eddig, barátnője, és hamarosan már gyerekük lesz, amit terveztek is. Ő teljesen megváltozott. És most így 28 évesen egy érett felnőtt férfiként gondolkozik.

Én meg csak most 2 éve verődtem bele a nagybetűs életbe, már én is dolgozok, én csak 2 hónapig ültem otthon ameddig nem találtam munkát, de akkor is segítettem a családnak otthon, a húgomnak is sokat segítettem.

Most még otthon lakok de én is már tervezem hogy összeköltözök a barátnőmmel, csak még melózni kell azon a lakáson amit megkaptunk a nagyszüleitől. Szóval, egyszer befog nőni a feje lágya.

Egyébként a szüleid nem tesznek semmit ezek ellen?

Miért nem szólsz nekik hogy ez zavar téged?

2013. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
ha lenne bátyám és megütne, úgy visszaütnék, hogy a a feje leszállna
2013. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fősulira jár de tuti nem neki való.
2013. febr. 24. 17:21
 5/8 anonim válasza:

verd meg:D most komolyan, tudok egypár ütést mutatni:D

amúgy nem hiszem, hogy tudnál ellene bármit is tenni. nekem nincs bátyám, de mi a szomszéddal vagyunk így. vagy üvölt, vagy a zene szól, aztán éjszaka a kettőnk szobája közt levő gipszkartonon át hallgatom, ahogy az aktuális csaját szeretgeti. meg kell szokni, kész:/

15/L

2013. febr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En lefotoznam az utesnyomot es remdorsegen tennek feljelentest, mert ez testi bantalmazas kategoriat boven kimeriti, azert mert rokonok vagytok, nincs joga püfölni, de biztos nalatok a csaladban ez megszokott, igy ervenyesulnek a ferfitagok, es ez elfogadott, szomorú, es az meg szomorubb, hogy a szulok ezt tamogatjak, azaltal, hogy nem

szólnak bele...

2013. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uram Teremtőm mik vannak itt! :D Milyen jó kis önvédelmi ötletek! :) Tesód már túróspalacsinta lesz a végén! :) Úgy kell neki!:)
2013. febr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Próbáltad már vele ezt normálisan megbeszélni? Lehet szorult bele annyi értelem.

Egy báty.

2013. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!