Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám egy idióta! Mit tegyek?

A bátyám egy idióta! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég hunyt el az apja, és a helyett, hogy csinálna valamit az örökségével, csak " űl " rajta.

Még a házat is elakarja adni, amiben az apja lakott.

Nemértem, ha Nekem lenne pénzem, és ennyi én inkább vennék egy baromi nagy házat meg elutaznék, de Ő nem csinál vele semmit:S


2010. jún. 23. 01:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Testvérek vagytok nem?

Akkor nem egyforma részetek jut az örökségből?

2010. jún. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Más az apánk!

És igenis van közöm hozzá

2010. jún. 23. 01:42
 3/27 czibles ***** válasza:
93%

gondolom te nőből vagy ő meg nem.

az az ő tud bánni a pénzzel (meg logikusan gondolkodik), te egyből el költenéd mindenre.

vesz egy nagy házat jó lesz neki, de fenntartani nem fogja tudni.

mai világban mindig jól jön egy tartalék kassza, amihez lehet nyúlni, plusz a havi kamat is jó fizetés kiegészítésként.

2010. jún. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Az eszedbe se jutott, hogy gyászolja az apját, és az egész vagyont bármikor feladná, csakhogy őt visszakaphassa???
2010. jún. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
szerintem te vagy az idiota...
2010. jún. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg nincs közöd hozzá, és a bátyád jól teszi hogy nem költi el rögtön...

Általában ha az ember pénzhez jut, eltervezi mihez kezdjen vele, gondolkodik, nem pedig rohan rögtön házat meg mittudoménmégmit venni...

19L

2010. jún. 23. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

01:58- assal értek egyet! Most, hogy meghalt az édesapja, nemhiszem, hogy az a legnagyobb problémája, hogy mire költhetné el a pénzt k*rvagyorsan...

Arra viszont kiváncsi lennék, mindenféle rossz szándék nélkül, hogy neked ehez mi közöd?!

2010. jún. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

Ja, és ez a "Mit tegyek?", ez külön tetszik. Mit kéne tenned? Vagy egyáltalán mi jogon tennél bármit is? Állítsd le magad, és ne avatkozzál bele mások életébe!


03:11 voltam.

2010. jún. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Remélem egyszer veszel egy baromi nagy házat, aztán éhen halsz benne! Mert megenni nem lehet ám, de eladni se, mert nem sok olyan sötét ember van mostanában, aki "barominagyházat" akar venni:)

Kívánom, hogy takarítsd is majd a baromi nagy házadat, reggeltől estig. És bolyongjál benne, keresve a baromi nagy szobákban baromira szétszakadt családtagjaidat, ha még vannak...

2010. jún. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
De barom vagy!!!!!!!!Azt csinál vele amit akar nem szólj bele!!
2010. jún. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!