Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Cikinek érzem a bátyám, velem...

Cikinek érzem a bátyám, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már próbálom terelni a témát ha valaki a bátyámról kérdez :/

23 éves lesz és még nem járta ki a gimnáziumot,nem hajlandó iskolába menni,nem hajlandó dolgozni,egész nap a gép előtt ül,semmiben nem segít,és elvárja hogy anyukám mindent megvegyen neki,kiszolgálja...nem tudom meddig mehet ez így tovább,mert szükség lenne arra hogy anyagilag legalább magát lássa el,apukám nagyon beteg így nem tud dolgozni,alig van pénzünk. Én mondtam anyukámnak hogy suli mellett elmegyek dolgozni de nem engedi.Mit tehetnék?

16/l


2011. szept. 17. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Magad sajnos sokmindent nem tudsz tenni. Ezt a szüleidnek kellene megoldani, leginkább úgy, hogy a fiatalúrnak ultimátumot adnak (vagy elmegy dolgozni és beszáll a családi kaszába, vagy mehet amerre lát, hiszen felnőtt ember, nem kötelessége a szülőknek eltartani).
2011. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
De nem fogja kidobni, tuti, hisz az anyja, és aármilyen is aa fia.......
2011. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akassza fel magát a fogasra.
2011. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ő nem ciki, hanem lúzer, neki sincs érettségije, szakmája van, de sosem dolgozott benne, mert neki olyan munkahely kellene ahol egy irodában ül és minimális munkával 200e nettót keresne. 28 éves koráig segélyen meg a család pénzén élt most meg eljutott odáig hogy anyukámék unszolására beadta a jelentkezését egy olyan helyre ahol nem kell sokat dolgozni (nem fizikai munka) és kb 95 nettót keres.


Ha bátyádnak szerencséje van talál egy okos diplomás naív csajt aki majd eltartja. A nagy részük úgyis a hülyékre bukik.

2011. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, első mondatban a bátyámat jellemeztem.
2011. szept. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

AZ elsőnek adok igazat..:S

de a szüleid úgysem raknák ki.. Én kiraknám... azt menjen oda ahova akar.. mi az h nem megy suliba? és 23 évesen gimibe jár? pofám leszakad.. hányszor bukott?

2011. szept. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem jár iskolába..nem akar
2011. szept. 17. 10:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajna én is ilyen lusta vagyok.... :-/


Viszont 3 diplomát+2 nyelvvizsgát legalább megcsináltam...- egész egyszerűen tudtam, h. örökre lúzer maradok, ha nem teszem....

....és egy pasinál nincs annál megalázóbb, mintha mindenben örök vesztes marad....:-/

2011. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!