Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám egy idióta! Mit tegyek?

A bátyám egy idióta! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég hunyt el az apja, és a helyett, hogy csinálna valamit az örökségével, csak " űl " rajta.

Még a házat is elakarja adni, amiben az apja lakott.

Nemértem, ha Nekem lenne pénzem, és ennyi én inkább vennék egy baromi nagy házat meg elutaznék, de Ő nem csinál vele semmit:S


2010. jún. 23. 01:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Talán nem kapsz az örökségből? Vagy mért savanyú ennyire a szőlő, kedves kérdező? Nem godold hogy milyen rossz lehet a most a bátyádnak? Nemám próbálnál neki segíteni hogy feldolgozza édesapja halálát, hanem még itt nyafogsz.

Szánalmas vagy.

2010. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
jól mondod kérdező, ha neked LENNE pénzed... de nincs. és itt vége is az egésznek.
2010. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

nyomorék kis irigykedő csóringer vagy, az a te bajod!

tudod mit tegyél? kösd föl magad az első fára. hidd el, az emberiség sokat profitálna belőle!

2010. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Nem kapok semmilyen részesedést:@

És ez a baróm még csak nem is ad belőlle

2010. jún. 23. 17:14
 25/27 anonim ***** válasza:
Miért adna? Pláne, hogy ekkora kretén vagy...
2010. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Jól teszi. Tőlem egy qrva nagy nyaklevest kapnál.
2010. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Az én báttyám is idióta és mindig belém köt!!
2013. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!