Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék véleményt...

Nagyon szeretnék véleményt kapni erről! Miért ilyen a bátyám? 21l 28f

Figyelt kérdés
Felnőttek vagyunk,együtt éltünk mert a szüleink leléptek ki erre ki arra.van egy barátnője jó pár éve.én albiban vagyok barátnőimmel,eltartom magam illetve segítek neki is havonta x ezer forinttal.ő is dolgozik állandóan.a lakásában ott a berendezett szobám ahol felnőttem.havi egyszer megyek haza mert hétvégén is dolgozom.de mikor hazamegyek le sem szja a fejem.kérdem h mit csinálunk ma erre kijelenti h megy át a barátnőjéékhez mert itt a csaj bátyja pécsről én meg figyeljek a tűzre ki ne aludjon.szóval ülök otthon egyedül...én nem akarom h ez legyen.elhívtam magamhoz h nézze meg hol lakom mert ő ebben a városban tanul estin de nem jött.hívtam koncertre h megveszem a jegyet is csak jöjjön de nem jött.mit csináljak?
2013. jan. 30. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd beken.
2013. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Amit O! Szo szerint SZ.RD LE!

Aztan majd eszbe kap... remelhetoleg.

2013. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy forintot se neki. Ha a lakás közös tulajdon, adjátok el!
2013. jan. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ő szolgálatija a lakás.a pénzt pedig kölcsöntörlesztés formájában adom amit anno azért vett fel mert én 14től 17 éves koromig nem dolgoztam sehol és nem tudott volna máshogy iskolázatatni.
2013. jan. 31. 00:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy neked fontos az hogy eltöltsetek együtt időt/csináljatok dolgokat/beszélgessetek.
2013. jan. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele tegnap este azt mondta egy felnőtt már nem foglalkozik a testvérével annyira...szerintem nem így van de mindegy azt hiszem feladom.
2013. jan. 31. 06:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Neked jobban megy a sorod, mint neki ugye?

Szerintem irigy.

2013. jan. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egész életetekben össze voltatok zárva. Most van neki külön élete, barátnője. Ez van. Foglald el magad. Ő nem a szülőd, hogy otthon várjon és nincs jobb dolga, mint a gyereket körbeugrálni, ha hazajött. Ha majd a barátnőjével összeköltözik, meg összeházasodnak, akkor is havonta náluk akarsz hétvégézni, meg koncertre akarsz vele menni kettesben?


Attól még nem szar a viszonyotok, hogy leszakadsz róla.


Lehet, hogy nem tűnik soknak ez a havi egy hétvége neked, meg így kívülről, de azért egy 28 éves pasas az szerintem már végre arra vágyik, hogy teljesen független legyen és azt csináljon, amit akar. Egészen más az, ha a szülőknél találkoztok (ami sajnos nektek nincs), mint az, hogy minden hónapban beállítasz a lakásába hétvégézni és ki akarod sajátítani.

2013. jan. 31. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem Neked szeretethiányod van. Bátyád az akire legjobban támaszkodhattál, ezért talál túlságosan intenzív leányi szeretet zúdítasz rá, olyat amilyet apára, anyára szokás, de ami már egy férfi testvért zavarba tud hozni.


Szerintem egy jó párkapcsolatban ki tudnád adni az érzelmeidet és megkapnád Te is azt a törődést, amit igényelsz. Bátyádékkal négyesben szervezhetnétek gyakran közös programokat.

2013. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.amúgy van párom és rengeteg barátom de ha valami van tesóm is egyből engem hív ám h segítsek.békén hagyom aztán elfelejthet egy életre
2013. jan. 31. 10:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!