Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny a bátyám barátnője,...

Féltékeny a bátyám barátnője, vagy paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyeden vagyok itthon, fél év múlva mennék dolgozni, de remélem, addigra sikerül összehoznunk a kistestvért. A főnököm a héten személyesen meglátogatott minket és felkért egy magasabb, vezető pozícióba és ajánlott egy igen magas fizetést is mellé. Megbeszéltük, hogy én még maradnék néhány évet, nem is volt harag, bár azt mondta, hogy nagyon sajnálja, nagyon reménykedett benne, hogy visszamegyek, és fogalma sincs, hogy honnan akaszt le akkor arra a státuszra valakit.

Mellesleg 7 éve dolgozom a cégnél, egyenes, becsületes, nyílt lapokkal játszó embernek ismertem meg a főnököm.

A "sógornőm" szerint viszont ez csak egy "kötelező kör" volt a részéről, hogy nehogy besértődjek, amiért nekem nem ajánlják fel a helyet. Kicsit rosszul is esett, hogy nem is jut eszébe, hogy esetleg elégedettek voltak velem, és azért? Féltékeny lehet, vagy tényleg erre gondoljak én is? Egy multinál ennyire törődnek azzal, hogy esetleg én besértődök?


2012. nov. 28. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg csak féltékenységről lehet szó.
2012. nov. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak úgy jobb poziciót nem ajánlanak fel...

féltékeny egyszerűen,ne törödj vele

2012. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fordított esetben mindenkinek azt mesélte volna, hogy ő érte könyörögnek, és összeomlik a cég nélküle, ha nem megy vissza... :P Szóval ne foglalkozz vele!
2012. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is féltékeny. Én sógornőm, mikor otthagytam az egyetemet, hogy vállalkozzak mivel rájöttem, hogy több pénzt tudok keresni egy éven belül, mint 10 évvel a diploma után és különben is rájöttem, hogy nagyon hülyén választottam tovább tanulásnál így nem láttam értelmét vesztegetni ott az időmet, majd később, talán elvégzek valamit ami érdekel, bár nem nagyon hiszem, hogy szükségem lesz rá. Erre ő folyton azzal jött mindenkinek, hogy mert én hülye vagyok, azért hagytam ott biztos nem bírom elvégezni. Mondja, aki annak idején még leérettségizni se tudott és egyfolytában irigykedik, hogy nekünk már lakásunk is lett meg minden..
2012. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint másnak is akadnak gondjai a sógornőjével, nem csak nekem:) A férjem is ebben erősített meg, hogy féltékeny, ne törődjek vele. Csak engem nagyon bánt, ha valamely családtag, vagy majdnem családtag rosszindulatú és nem tud velem örülni a sikereknek. Én pl. tiszta szívből örültem Vele és gratuláltam Neki, amikor felvették az egyetemre, nem tudom, mi szükség van erre az ellenségeskedésre...
2012. nov. 28. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!