Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátnője ne legyen rám ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit már évek óta ismerek és jóba vagyunk (voltunk). Igaz régen volt vele egy futó kapcsolatom de az annyiba is maradt, Mióta barátnője van szinte nem is találkozunk a csaj annyira féltékeny rám hogy az már vicces.Nem akarom elveszíteni a barátságát.Mit tegyek?
2012. szept. 25. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Szállj le róla, és ezt az összes barátnő nevében mondom.
2012. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Advocatus Diaboli ***** válasza:
A srácon múlik, hogy ne legyen egy pacsker. Ha biztos vagy abban, hogy ő is akar veled találkozni akkor, tuti majd megoldja.
2012. szept. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Te semmit nem tehetsz, fogadd el a döntését. Ha valóban a barátod, akkor majd ő maga fog keresni. Talán egy kicsit később, amikor kitisztul a rózsaszín köd és rendbe szedi a dolgokat.

Addig hagyd a dolgot. Értem, hogy rosszul esik, de nem erőltetheted a barátságot.

2012. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Haaajjaj,megint a régi nóta..

Sajnos ez ellen te semmit sem tehetsz.Főleg a srác itt a hibás hogy nem húzta/húzza meg a határokat és hagyja magát irányítani,vagy tényleg szerelmes és a rózsaszín köd miatt nem lát vagy egyszerűen csak ez a legkényelmesebb számára ha nem akarja a lány cirkuszát hallgatni.

Jártam már hasonló cipőben,egy gyerekkori barátságom ment rá pedig a srác korábban sosem volt az,akinek megmondják mit tehet és mit nem.Próbáld meg megbeszélni vele,de nem valószínű hogy amíg együtt vannak változni fog a helyzet.

2012. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
09:40: Barátnő vagyok, de az én nevemben inkább ne nyilatkozz ilyet. Köszönöm. :)
2012. szept. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nemtudom mit szólnál, ha a te pasid találkozgatna egy olyan csajjal, akivel volt egy futó kapcsolata, akármeddig is tartott. A kérdező sem úgy kezdte, hogy barátok, hanem, hogy jóba vannak, voltak. Ha olyan nagy barátja lenne ez a srác, már lég lerendezte volna a csaját. Érdekes, én és még sokan mások is, eltudom viselni a párom gyerekkori TÉNYLEG barátait, de egy ilyen pár éve összejöttek, nem ment de azért jóba vannak kapcsolatot nem néznék jó szemmel. Tökmindegy, hogy akarnak-e még egymástól valamit, egy percig se lennék nyugodt egy ilyen barátnő helyében, amíg egy olyan csajjal találkozik, aki szerint vicces a féltékenység, és ahelyett, hogy a barátság érdekében visszafogná magát, (mert a pasik legtöbbször úgyis a csajukat választják) inkább azon gondolkozik, hogy hogy tudnának mégis találkozni.
2012. szept. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A kérdés nekem szólt? Mert bármilyen hihetetlen, én nyugodt maradnék.

Ha nem tudnék, akkor akár el is gondolkodhatnék a párkapcsolatom létjogosultságán. Mivel jó esetben bizalomra épül egy ilyen kapcsolat, az alaptalan féltékenység tényleg vicces dolog. Konkrétan a bizalmi kapcsolat megcsúfolása.

Az pedig teljesen érthető, hogy ha valaki barátja valakinek, szeretné ezt a barátságot megtartani.

Biztosan nem én vagyok az egyetlen, aki így gondolja, úgyhogy ezért kértem, hogy mindenki nevében ne nyilatkozz, legfeljebb a sajátodéban, ha egy mód van rá.

2012. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jó, akkor a tiedben nem! :) A fene nagy bizalom mindenki tudja, hogy hová vezet, aki kicsit tapasztaltabb, de remélem és szívből kívánom, hogy legyél te a kivétel!
2012. szept. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bizonyára más körökben mozgunk. Láttam már olyat, aki minden felett szemet hunyt, olyat is, ahol mindkét fél folyton bizalmatlankodott és csatározott. De a legtöbb esetben mégis az volt a jellemző, hogy a bizalmatlankodás ölte meg a kapcsolatot, ennek ellentéte pedig hosszú és jó párkapcsolatokat eredményezett.
2012. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos mindkét esetben megtörténik a baj, és ha pont veled történik, nem fog érdekelni, hogy az ismeretségedben, ki, hogy járt. Nem is a beteges féltékenykedésre gondoltam, engem egyszerűen zavarna, ha a párom egy másik csajjal találkozgatna, akivel még volt is valami. Másrészt a párom soha nem tenne ilyet, nem véletlenül. Ő sem tartja egészséges dolognak. Persze attól is függ, hogy mióta vagytok együtt, mert ugyebár a bizalomnak ki kell alakulnia, és nem elég rá pár hét, az elején teljesen érthető a bizalmatlanság. Egy biztos, egy féltékeny nő jobban hallucinál, mint egy drogos.
2012. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!