Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy a barátnője ne legyen rám ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit már évek óta ismerek és jóba vagyunk (voltunk). Igaz régen volt vele egy futó kapcsolatom de az annyiba is maradt, Mióta barátnője van szinte nem is találkozunk a csaj annyira féltékeny rám hogy az már vicces.Nem akarom elveszíteni a barátságát.Mit tegyek?
2012. szept. 25. 09:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egy normális,egészséges kapcsolatban nincs felesleges féltékenykedés.A féltékenység alapjában véve felesleges,ha meg akar csalni úgyis meg fog,és akkor a kapcsolattal volt a baj.

Ha annyira akar valakivel találkozni (nem számít volt-e köztük valami,lehetnek nagyon jó barátok attól hogy 5 évvel ezelőtt elcsattant egy csok) akkor hiába cirkuszolsz hogy ne találkozzon mert úgyis fog,ha meg nem akkor azért nem mert te a segged verted a földhöz és ő erre nem volt kíváncsi.Tehát te nem az akaratát befolyásolod,maximum a tevékenységét,ez pedig hosszú távon nem vezet sehová.

2012. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"ha pont veled történik, nem fog érdekelni, hogy az ismeretségedben, ki, hogy járt"


Erről beszéltem pont. Ha te így vagy úgy jársz egy szituációban, még nem lesz törvényszerű, hogy más is úgy fog.

Az pedig más kérdés, hogy akkor fogok valakit a páromnak nevezni, ha teljes mértékben megbízom benne. Alapvetően a jót feltételezem felőle. Tekintem annyira felnőtt embernek, hogy tudja, miből áll egy monogám párkapcsolat és hogy képes kezelni a korábbi szex kapcsolatait, vagy ellenkező nemű barátait, haverjait.

Ha mégis rácáfol erre, az már más kérdés.

Engem is csaltak már meg, de nem korábbi kapcsolatból és nem is nőnemű baráttal, hanem egy totál idegen nővel. Ennyi erővel minden idegen nőre féltékenynek kellene lennem.

Vallom, hogy ha félrelépés történik, az nem a külső ismeretségeken múlik, hanem a pár tagjain.

2012. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Talán még azt oda kellett volna írnom hogy nekem van barátom és már csak ezért is nem értem miért annyira féltékeny. Olyanokat csinál hogy nem engedte el a srácot hozzánk hogy bátyámmal megigyanak pár sört mert én is itthon voltam, meg letörölt a srác facebook ismerősei közül ...... Nem azt akarom hogy minden nap találkozhassak vele csak jó lenne ha olyan lenne mint rég elhülyülni vele. Meg ő volt az egyetlen olyan pasi akivel mindent meg tudtam beszélni, sok jó tanácsot adott! Ezek hiányoznak
2012. szept. 25. 13:50
 14/16 A kérdező kommentje:
De talán az is igaz hogy ha neki hiányozna a barátságunk akkor tenne is valamit hogy változzon a helyzet ....... nem tudom!
2012. szept. 25. 13:51
 15/16 anonim ***** válasza:

Majd fog jelentkezni, ha kicsit kitisztult a feje.

Sajnos lehet, hogy csak a kapcsolatuk befejeztével fog keresni. Ha így lesz, az szerintem két dolgot jelenthet:

1. egy hülye papucs

2. benne van, hogy talán többet akar tőled, mint barátság.


Akinek tisztán barátiak az érzései és nem úgy ugrál, ahogy a nője/pasija fütyül, az nem fogja látványosan kerülgetni az ellenkező nemű barátait, hiszen nincs rá oka.

2012. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ez is igaz lehet
2012. szept. 26. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!