Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te felhívtad volna a férjed?...

Te felhívtad volna a férjed? Mi számit vészhelyzetnek?

Figyelt kérdés
Hétfőn a férjem úgy ment el itthoról ,hogy komoly tárgyalásai vannak napközben ami a cégnek ahol dolgozik a jővöje mulik : Ilyenkor nem szoktam hívni ,nehogy rosszkor hívjam ha ideje akkor ugyis hív : A következő történt a létráról rosszul léptem le és meg csusztam persze rosszul estem igy eltörtem a bal kezem. Nem hívtam a férjem ,taxit hívtam és elmentem a balesetire . begipszeltek : Haza jött este a férjem és nagyon sajnálta ami történt ,de szerinte fel kellett volna hívnom ,és haza jött volna .. Szerinte ez már olyan SOS helyzett ,hogy bármit ott hagyott volna. Ezt azért én még nem érzem ,hogy akkora baj lenne . Persze 3 hét gipsz nem a legjobb dolog ,de ez van . Kiborult ,hogy nem hívtam azóta is azt mondja ,hogy nem tudja nekem mi lehet akkor a vészhelyzet ha ilyen estben nem hívtam..
2013. febr. 22. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
37%

Én se hívnám fel.csip csup dolog miatt megzavarni felesleges.ha súlyosabb lett volna akkor értem. Mondjuk ha tényleg annyira fontos megbeszélés van és a mentő visz el, lehet hogy inkább közeli rokont hívnék aki majd a tárgyalás végén tájékoztatja.

Ismerve a férjem jobb is ha valamelyik rokon elé megy és vezetnek helyette.

2013. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mivel nincs ilyen munkája, hogy a cég jövője múlna rajta és itt nem jár taxi, nincs a közelben családtagunk és barátaim sem, az egyetlen ismerős, aki segíteni tudna viszont fontos beosztásban van, őt nem zaklatnám, én valószínűleg felhívnám a férjemet, mert ő tudna a leghamarabb elszaladni értem és dokihoz vinni. Meg amúgy is megbeszéltük, hogy ha valami történik, szólunk egymásnak.
2013. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Egyetlen alkalommal ugrasztottam, amikor vesegörcsöm volt. Nem tudtam egyedül lemenni a lépcsőn (gyakorlatilag négykézláb közlekedtem), de annyira nem éreztem veszélyesnek, hogy mentőt hívjak és neadjisten egy infarktushoz miattam ne érjenek ki.


Akkor hazajött, letámogatott a kocsiba, bevitt a kórházba, onnan meg haza saját felelősségre. Ez már az én rigolyám volt, nem akarok kórházban maradni, inkább itthon néztem a plafont.

2013. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem hívtam volna fel, de a taxiból küldtem volna egy sms-t, hogy szépen elintéztem magamat, de nincs nagy baj, taxiban ülök, megyek és megnézetem magamat. Ha van ideje éppen, akkor erre úgy is felhív, hogy meggyőződjön tényleg nincs baj, kell-e hogy utánad menjen a kórházba stb. Rá van bízva.

Fordított helyzetben nekem is jól esne, ha a párom szólna, még akkor is ha nem vészes a dolog és megtudja oldani a problémát egyedül. Azért lazán sokkot kapnék, ha hazaérek és látom hogy itt ott bevan gipszelve én meg azt sem tudom mi a fene történt. Jól esik ilyenkor ha jelez a másik, így azért én is rákészülök lelkileg, hogy a párom gipszben fekszik otthon, nem fut végig hirtelen az agyamon a-tól z-ig minden amikor meglátom és nem érzem magamat rosszul amiatt, hogy lehet segítségre lett volna szüksége, vagy jól esett volna neki ha mellette vagyok, én meg csak nem is tudtam róla. (Persze, ha így lenne, nyilván hívott volna, de azért csak megfordul az ember agyában minden)

2013. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Természetesen, hogy felhívtam volna! Ahogyan ő is engem.

Neki nem csak fontos tárgyalási vannak, hanem mint kutató, igen fontos mérései is, ahol még a légyszellentés is tönkretszi a mérést. És van olyan, hogy oylan helyen dolgozik, ahol nincs térerő egyáltalán.


Nekem volt vészhelyzet, és fel tudtam hívni. Ha nem tudtam volna, akkor sms ment volna. Ez fordítva is így menne.

2013. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

én ugyan nem hívam volna, minek?!

aki ezen kiakad igazi f@sz

2013. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!