Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te felhívtad volna a férjed?...

Te felhívtad volna a férjed? Mi számit vészhelyzetnek?

Figyelt kérdés
Hétfőn a férjem úgy ment el itthoról ,hogy komoly tárgyalásai vannak napközben ami a cégnek ahol dolgozik a jővöje mulik : Ilyenkor nem szoktam hívni ,nehogy rosszkor hívjam ha ideje akkor ugyis hív : A következő történt a létráról rosszul léptem le és meg csusztam persze rosszul estem igy eltörtem a bal kezem. Nem hívtam a férjem ,taxit hívtam és elmentem a balesetire . begipszeltek : Haza jött este a férjem és nagyon sajnálta ami történt ,de szerinte fel kellett volna hívnom ,és haza jött volna .. Szerinte ez már olyan SOS helyzett ,hogy bármit ott hagyott volna. Ezt azért én még nem érzem ,hogy akkora baj lenne . Persze 3 hét gipsz nem a legjobb dolog ,de ez van . Kiborult ,hogy nem hívtam azóta is azt mondja ,hogy nem tudja nekem mi lehet akkor a vészhelyzet ha ilyen estben nem hívtam..
2013. febr. 22. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is max. utána telefonálnék, hogy hallod Jani bameg eltört a karom, de már be van gipszelve meg minden, hogy ne legyen nagy riadalom meg jajveszékelés, hogy mi lesz velem úristen.


Nekem az a vészhelyzet, mikor nem tudom egyedül megoldani.

2013. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem tudom, ha kiállnánk a csontok végei akkor hívnám a mentőt meg őt is, mert az azért kicsit durvább, mint most egy ilyen, hogy jó fáj, de betaxizol egyedül.
2013. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha tudom, hogy ennyire fontos tárgyalásai vannak, akkor én sem hívtam volna, viszont ha nekem lettek volna akármilyen tárgyalásaim is, én is kiakadtam volna, hogy nem hív a párom :) Ezért kétoldalú dolog ez. Ha gyerekkel történt volna, akkor felhívtam volna, mert az más (ha törés, vagy kórházi tartózkodás, tehét kicsit komolyabb baleset).
2013. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Fel kellett volna hívni, vagy minimum egy smst küldeni. Gondolj bele neked hogy esett volna, ha haza mész es ott találod gipszben.....
2013. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nem vészhelyzet. Mégis mit tudott volna csinálni melletted? Begipszelte volna?

Akkor lett volna vészhelyzet, ha mozgásképtelen lettél volna.


Off: Kicsit úgy jön le nekem ez a sztori, mintha elismerést várnál, hogy milyen frankó csaj vagy; eltörik a kezed, de mit neked törött kéz, de akkor sem zavarod a férjed!

2013. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Én sem hívtam volna fel. Persze nagy baj egy kartörés, de én semmiképpen sem nevezném vészhelyzetnek.
2013. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem várok elismerést ,csak a véleményekre vagyok kiváncsi . Az érdekel ,hogy kinél mi a vészhelyzet .

Persze ,ha mentőt kellett volna hívni akkor felhívom .

2013. febr. 22. 14:18
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Párom is ilyen,én egy sms-t írtam volna,azzal,hogy minden rendben,ne jöjjön ha fontos dolga van,én megvárom.

(bár ismerve őt,ott hagyna csapot papot és rohanna hozzám)

2013. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon fontos tárgyalások esetén fájdalomtól és cselekvésképességtől függően én egy sms-t azért dobtam volna (ha egyedül vagyok, és úgy megsérülök, hogy nem tudok egyedül a kórházba menni, akkor bizony telefonálok, ahogy fordított helyzetben ő is).

Egy sms-sel nem zavarom (nyilván lenémítja a telefont tárgyalás közben), viszont azonnal értesül a dologról, ha van egy kis szünet, és szabadon dönthet, mit lép.

2013. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Én minden sz@rért hívom a férjem, de tény, hogy neki nem ilyen fontos a munkája, tehát fel tudja venni a telót. De ebben az esetben vagy küldesz egy sms-t neki, vagy felhívod, max kinyomja, esetleg biztos neki is leesik, hogy nem hívnád, ha csak valami nem sürgős, és akkor ő eldönti, hogy véget vet-e a tárgyalásnak vagy sem, max utána azonnal megy hozzád.

Nem mondanám vészhelyzetnek, de azért jó, ha tud róla a társad. Nálam a vészhelyzet, amikor esetleg nem tudom egyedül megoldani, vagy leesel a létráról, és nem tudsz felállni, vagy a lépcsőn a hidegben és a lábad töröd el. Nálam inkább ez.

2013. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!