Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haza mennétek a műtétre?

Haza mennétek a műtétre?

Figyelt kérdés

Anyukámon hiszterektómiát kell végezni, én Bpesten lakom, ők Erdélyben a határhoz közel. Fél éves gyerekem van, akit még szoptatok és az apjával nem igazán találkozik csak este,alig ismeri. Van egy fiú testvérem, annak felesége, ott egy éves gyerek.

Ki hogy gondolja?


2013. febr. 22. 08:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
86%

Miért van az, hogy egyes nőknek ha gyerekük születik, attól fogva mindenki mást (még a saját anyjukat is) lesz.rják?

Ez annyira szomorú.

2013. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Ha ennyire nem akarsz menni, akkor állj anyád elé (vagy telefonálj neki), hogy neked épp eléggé megterhelő a féléves gyereked, és ne is számítson rá, hogy hazamész segíteni neki, vagy csak mellette lenni. Aztán majd ha te akarod nyáron nyaraltatni valahol a gyerekedet, mert nem tudod megoldani az ovi/iskolaszüneteket, te se csodálkozz, hogy anyukádnak se lesz kedve/ereje és energiája a gyerekedhez. Mert az is fárasztó ám egy idősebb embernek, és tőle se lehet elvárni, hogy rokoni kapcsolatra hivatkozva 1-2 hetet bekkeljen ki valahogy. Bár, végülis, ha azt vesszük ő nevelt fel, valahol ő is tehet arról, hogy ilyen elb..ott gondolkodású lettél, és egye meg, amit főzött. Lehet, te is ezt láttad, hogy ő így viselkedett a beteg szüleivel.
2013. febr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk nem ertem miert kerdezted, ha nem akarsz menni. Ne menj. De ne is vard el a sogornodtol, hogy o apolja az anyadat. A gyerek pedig csak kifogas.
2013. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Mohndjuk az sem minhdegy, mivel mész. Ekkora útra egy fél éves g yerekkel... Hát éhn hnem vállalhnám el, még autó8val sem.
2013. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mennék haza. Bár hozzá teszem én már 30 éve nem tartom anyámmal a kapcsolatot, szerintem már csak akkor fogom látni, amikor temetésre megyek. Te már felnőtt nő vagy, van férjed, saját gyereked van, ő vele kell foglalkoznod, és nem a 50-60 éves anyáddal, ő vele majd foglalkoznak az orvosok. Szerintem ne menjél sehova, amúgy is hideg idő van.
2013. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
78%

1 éves gyerek ugyanugy nem lehet otthagyni másra mint a félévest, nem is rokonok nem értem mért háritanád rá a felelőséget.

Sajna az a te dolgod vész a babával és kétt szoptatás között ápolod anyukádat.

2013. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
"Sógornőmet ki nem állhatom, ez az igazság, amióta összeházasodtak és megszületett a gyerekük alig megy haza 2 hétben egyszer és anyám elhanyagoltnak érzi magát emiatt. ". Te hanyszor voltal nála amióta megvan a gyerek? Más szemében a szálkàt, magadéban a gerendát se.....
2013. febr. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!