Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet megfelelni...

Miért nem lehet megfelelni anyának?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok! Nem járok bulizni, nem csavargok, nem úszók nem cigizel! 4órában dolgozom mindennap majd pedig iskolába megyek heti 3szor délután! Reggel fél7kor elindulok este fél 8kor érek haza, megfûrdök eszek kevés gêpezés, kutyáimmal picit foglalkozom és alszom! Magamról gondoskodom ruha, tisztálkodási esz. parfüm ha kell kaja csak max hogy otthon eszem és a vele járók!

Anya mindenért piszkâl amíg nem dolgoztam az volt a baja hogyyu délelőtt nem tud otthon semmit csinâlni mert otthon voltam most hogy dolgozom minden reggel fel kel "segít" szerinte ha aludna akkor lekésnêm a buszt szóval jelenleg ez a baja! Ma reggel is igy indult napom hogy ordibâlt hogy szekrényen ál a por, az ismerőse lánya surolta a mosogatót nekem ez rosszul esett! Mit lehet tenni? Mindenben tâmogatjuk a vőlegényem által is és csak a vita vagy a panaszkodás! Ha csinálok valamit mindenbe beleszól vagy nem engedi szóval akkor tudom mikor nincs otthon!


2013. febr. 22. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
El nem tudom kepzelni anyukadnak mi baja lehet veled,sokan orulnenek ilyen gyereknek.A volegenyedhez nem tudnal elkoltozni?
2013. febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akiknek sehogy sem lehet megfelelni.Ne is erőlködj.Csináld a dolgod, ahogy jónak látod, a többivel ne törődj.
2013. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a mamám volt ilyen. Anyám idegileg bele is rokkant.


Én azt tanácsolom: ne érdekeljen. A legjobb módszer erre, ha nagyon kedves és türelmes vagy vele és próbálod a naiv bolondot beadni.

Pl. elmondja anyád, hogy a szomszéd lány súrolta, a csapot és akkor nagy lelkendezve mondod, hogy "jaj, de aranyos tőle!"


Nem fogsz tudni megfelelni neki SOHA. Tehát ne is erőlködj, azon legyél, hogy minél előbb külön háztartásba kerülj tőle.

2013. febr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért nem semmi kolbász anyád van.

Ismerős takarítja a csapot. Ezt Neked hántorgatja fel? Ő nézett már tükörbe?

Ne foglalkozz vele! Tudod, ha van kalapod az is baj, ha nincs az is!

Ezek az örök elégedetlenkedők!

2013. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"nem úszók nem cigizel" ?????? :)


Megváltoztatni úgysem tudod. Próbáld meg nem meghallani.

2013. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de ez az igazság: azért, mert nem szeret téged.
2013. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amint tudsz költözz el hagyd ott, mert egy ilyen embernek sosem lehet megfelelni.

Én anyám is ilyen, meg csak arra lennék jó neki, hogy kihasználjon anyagi téren. Érzelmileg meg zsaroljon, irányítson. Egy ideig ezt csinálta is. De én elköltöztem Apumhoz.

2013. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!