Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak anyának?

Mit mondjak anyának?

Figyelt kérdés

20éves vagyok, a vőlegényem 25 ha hiszitek ha nem, ha a pasim nálam alszik állandóan megkérdezi hogy na lefeküdtünk-e?? Ez havonta van 3 szor, távol van meló miatt! És azt mondom anyának hogy NEM, mivel ha bevallanám hogy igen, néha az orrom alá dörzsölné hogy nem csak b*szni kell például, és ezt nem akarom.

Már a 2. hete vagyok itt a páromnál, megyek haza,telefonba is kérdezte hogy volt e már nász éjszaka, eltereltem, de ezt még megfogja kérdezni tuti.

Mit mondjak??? Az igazat???


2013. febr. 4. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

(Hogy lehet a vőlegényed, ha még csak együtt sem éltek? Na mindegy.)


Hát, eléggé beteges idesanyád van. Legközelebb megkérdezi, mondd azt, hogy igen, de már nem tudtok új pózokat, adjon pár tippet, ők hogyan szokták csinálni apukáddal...

2013. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Inkább azt kérdezd meg tőle, hogy és neked??

Ha az első barátod, akkor azt megmondhatod, hogy már lefeküdtetek, de hogy rendszeresen megkérdezze, az már kicsit sok. Próbáld megmondani neki, hogy ez a ti magánügyetek, hagyja rátok, te sem kérdezed ki őt a szexuális életéről.

2013. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is folyton ezt csinálta.Aztán egyszer elegem lett és azt mondtam,mint a nyulak...azóta csak annyit mond,hogy azért tanuljak is :)
2013. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Anya. Igen lefekudtunk, de ez csak a mi dolgunk. Nem akarom ezt veled kitargyalni.
2013. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én megmondanám, ha ennyire odavagy, kapjad el aput...
2013. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Első, szerintem ez nem az együtt élésen múlik! Nem eljegyzés után alap az összeköltözés, hanem az esküvő után.
2013. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lefeküdtünk. Legközelebb végig is szeretnéd nézni, vagy ennyi elég volt?
2013. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amíg azt mondod, hogy nem, addig fogja kérdezni. Amint egyszer kiderül, hogy igen, már nem lesz mit kérdeznie.
2013. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy sajnos nem, mivel a barátod impotens, és te az iránta való szolidaritásból szüzességi fogadalmat vállaltál. Az esküvő után pedig Afrikából fogadtok majd örökbe árvákat, úgyhogy nem kell aggódnia az unokakérdés miatt.
2013. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9# ez nagy volt, de mindenkinek köszönöm!

A barátom volt az első nekem, azt tudja is, de tagadtam, mert anyukám elég konzervatív! Itt véget vetek, elmondom neki és kész, remélem abba is hagyja majd.

2013. febr. 4. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!