Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kideríteni, hogy...

Hogy tudnám kideríteni, hogy a párom, pénzel támogatja a volt barátnőjét?

Figyelt kérdés
A kapcsolatot a fia által tudja ápolni. Néha elszolta magát a fia, de az apja éreztette vele, hogy nem kéne róla beszélni és ennyi.A pénzt a párom kezeli, de mindent megkapunk amire szükségünk van, még azt is amire nincs. Ezek után én mégis úgy érzem, pénzt küld neki.
2013. febr. 18. 20:53
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
27-es kommentre gondoltam. Csak most amiket írtatok teljesen elbizonytalanít. Én már most mennék, de a gyerekeimnek nem mindegy. Ők nem vesznek észre semmit. Boldog család vagyunk....
2013. febr. 18. 22:25
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég, csak ezért mnne valaki? Idétlen női irigykedésből? Ha meg egyébként "boldog család"? Micsoda korban élünk...
2013. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
74%

Jó, akkor figyi, ez nem a te dolgod, lehet, hogy pasid azért nem mondja meg, mert tudja, hogy pipa lennél.


Ha szereted, meg boldog család, akkor te se foglalkozz ezzel. Ennyi..Ha meg szétakarod ütni ezt az idillt, akkor rágd a fülét és nem csak pénzelni fogja, ha pénzeli, de vissza is megy hozzá.

2013. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nem értem, a barátnőjét pénzeli, de az nem a gyereke anyja? De a pasi gyereke jóban van a volt nőjével?

Ha a gyereke anyjának ad pénzt, még elfogadnám. Ellenkező esetben egyik erre-másik arra!

2013. febr. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Hogy írhattok ilyet, hogy nem az ő dolga??? Hát akkor kié? Gondoljatok bele, adott egy férfi, akivel hosszú évek óta együtt élsz, elvileg szereted és ő is szeret téged. Gyerekeitek is vannak, még ha nem is közösek. Közös kasszán vagytok, közös az életetek. Ti komolyan úgy éreznétek ilyen esetben, hogy nincs ahhoz semmi közötök, hogy a párotok pénzt ad egy másik nőnek? A volt nőjének? Hát ha ehhez nincs köze, akkor mihez van?? Attól még, hogy fenntartják a látszólagos idillt, nem kell az asszonynak úgy tennie mintha nem lenne probléma! Az ilyen nők tipikusan azok, akiket a férjük csal, de szemet hunynak felette és úgy tesznek, mintha nem lenne semmi gond....belül meg szenvednek. Az ilyen nők szánalmasak, mindent meg kell beszélni, fő a bizalom! Egyébként kedves kérdező, szerintem a Ti kapcsolatotok már régen rossz és nem csak azért mert a párod pénzeli az exét, hanem azért is mert Te nem mersz rákérdezni. Lehet, hogy még valami értelmes magyarázata is lenne rá, de milyen már egy olyan kapcsolat, ahol nem lehet a problémákról beszélni?? Mert félsz...hát, ott már megette a fene az egészet!
2013. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Persze, hogy a te dolgod is, ha együtt éltek! Hol az őszinteség meg a "mindent megbeszélünk egymással" ilyenkor? Én sem örülnék neki, még az is rosszul esett, amikor felhívta az exe és ő csak sokkal később mondta el, hogy a csaj kereste őt. És nem azért voltam mérges, mert beszélgetett vele, hanem azért mert nem osztotta meg velem. Elvárom ezt egy normális kapcsolatban.

Úgy gondolom, hogy mindenképpen beszélned kell vele, kérdezz rá, hogy mi a helyzet a volt barátnővel. Persze ne úgy, hogy pénzeli-e, hanem hogy tartja-e valahogy vele a kapcsolatot, stb...innen könnyebb rátérni. Közöld a pároddal, hogy nem veszekedni akarsz ezen, csak szeretnéd, ha őszinte lenne veled!

Lehet, hogy csak hatalmas anyagi gondjai támadtak a nőnek és nincs más akire számíthat...bár erősen kétlem. Mégis lehet rá a párodnak valami elfogadhatóbb magyarázata. Ha meg nagyon bunkó lesz és még ő akad ki, akkor gondolom tudod már mit fogsz lépni.

2013. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!