Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kideríteni, hogy...

Hogy tudnám kideríteni, hogy a párom, pénzel támogatja a volt barátnőjét?

Figyelt kérdés
A kapcsolatot a fia által tudja ápolni. Néha elszolta magát a fia, de az apja éreztette vele, hogy nem kéne róla beszélni és ennyi.A pénzt a párom kezeli, de mindent megkapunk amire szükségünk van, még azt is amire nincs. Ezek után én mégis úgy érzem, pénzt küld neki.
2013. febr. 18. 20:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy 1 éve gyanakszol és még soha nem kérdezted meg????!!!!
2013. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
A kérdésem az volt, hogy a párom aki nem a férjem és neveli a két kiskorú gyermekem akik csak az enyémek, és támogatja az ő saját két gyermekét akik nagykorúak, ami ellen semmi kifogásom. A problémám az, hogy a kisebbik gyermeke aki a fia, jóban van a vólt barátnőével. A gondom az, hogy a gyereknek adott pénz nem a gyereké hanem a volt barátnőé. De lassan nem lessz értelme a kérdésnek mert még egy tippet sem kaptam arra, hogy tudnám kideríteni a gyanum.
2013. febr. 18. 21:54
 23/36 anonim ***** válasza:
Rákérdezéssel?
2013. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Azt írtad, hogy 1 éve gyanakszol és még soha nem kérdezted meg????!!!!


Figyelj az én párom olyan, hogy ha nincs kedvem vezetni és ő vezet, épp akkor neki megy valaki az autónak akkor azért vagyok én a hibás mert nem akartam vezetni. Ha én vezetek akkor meg egyértelmü, hogy énvagyok a hibás. Na kérdezd meg ilyen embertől, pénzeli e a volt barátnőjét.

2013. febr. 18. 22:01
 25/36 anonim ***** válasza:
Nem lehet kideríteni, csak ha rákérdezel. Mivel nem átutalta , így még nyoma sincs. Egyszerűen nem lehet kideríteni másképp.
2013. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Jó, akkor kérdezd meg a volt barátnőjét, fiát.
2013. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Ha a párom ilyen lenne és még a volt bnőjét is pénzelné, akkor otthagynám a pitsába...
2013. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
A 24.-ből az derül ki, hogy nem feleség vagy, nem pár, meg nem élettárs, hanem valami jogtalan rabszolga. Ebben az esetben nincs módod számonkérni, hogy kit mikor és miért pénzel.
2013. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
24-kérdésére. Ezért szeretném kideríteni van e alapja a gyanumnak. Ha kiderül, hogy igen engem se fog semmi vissza tartani, ez tuti. És köszi.
2013. febr. 18. 22:21
 30/36 A kérdező kommentje:
27-kérdése
2013. febr. 18. 22:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!