Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kideríteni, hogy...

Hogy tudnám kideríteni, hogy a párom, pénzel támogatja a volt barátnőjét?

Figyelt kérdés
A kapcsolatot a fia által tudja ápolni. Néha elszolta magát a fia, de az apja éreztette vele, hogy nem kéne róla beszélni és ennyi.A pénzt a párom kezeli, de mindent megkapunk amire szükségünk van, még azt is amire nincs. Ezek után én mégis úgy érzem, pénzt küld neki.
2013. febr. 18. 20:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
Mármint most az a probléma, hogy a gyereke anyjának küld pénzt, hogy mondjuk ne nélkülözzön a gyereke? Neked amugy mi hátrányod van ebből?
2013. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
Ha mindened megvan, sőt még több is, akkor miért sajnálod másra a pénzt? Főleg, ha a gyereke anyjáról van szó, aki valószínűleg a gyerekére költi majd...
2013. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%
Miért baj, ha támogatja? Irigy vagy?
2013. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Bocsi. Én nem voltam érthető. Nem az gyermeke édesanyjának küldi a pénzt hanem a vállása utáni barátnőjének. A fia csak közvetítő mivel a volt barátnőnek a lányai jó barátja a párom fiának. A fia egyébként 24-éves és az apja tartja el, mondva, hogy nem talál munkát. Ez nem zavar, az ő fia és kedvelem mert jó gyerek, de a volt nőét ne pénzelje rajta keresztül. Ez csak feltételezés ami kb.1-éve csak erösödik bennem.
2013. febr. 18. 21:12
 5/36 anonim ***** válasza:
28%

Lehet rosszul értem, de nekem ebből az jön le, hogy ez egy hatalmas MŰHISZTI!!!

Magyarul a párod megad neked mindent, erre te meg azon sopánkodsz, hogy a pénzéből a volt barátnőjét is támogatja.

Szerintem ezt ne nagyon hangoztasd, mert a végén nem csak támogatni fogja, hanem vissza is megy hozzá.

2013. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól értettük, nem a tiédből támogatja, hanem a sajátjából. Az ő dolga. Ettől neked nem jut kevesebb. Van olyan arab, aki 8-10 feleséget is egyszerre tart el. Más meg, aki nem arab, feleségtartást fizet a volt feleségének.
2013. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
32%
El tudom képzelni, mennyire röhög a markába rajtad a volt barátnő, hiszen ő járt a legjobban, gyerektartás, plusz még neki is csurran cseppen, és éli világát. Én meg tudom érteni a kérdezőt. A párját egyszerűen aranytojást tojó tyúknak kezeli a volt a nője.
2013. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
24%
Én a helyedben szülnék gyorsan egy gyereket neki, és én is pumpolnám, ha már ekkora madár a pasi.
2013. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj én egy 40-es család anya vagyok aki a pénz ellenére igyekszik az igényeit a földön tartani. Nem veszek magamnak és a gyerekeimnek 20-30-ezres ruhákat, cipőket. Nem sajnálom a párom gyerekeitől a pénzt és nem mühisztizek, de ha te tudnád, hogy a párod a volt nőét pénzeli, aki nem a gyerekei anyja, nem verné hisztit. egyébként nem vagyok hisztis fajta. Épp ezért kértem itt segitséget, de látom ez a blog sem külömb a politikai szektortól. Köszi a segitséget.
2013. febr. 18. 21:25
 10/36 anonim ***** válasza:
20%

"de a volt nőét ne pénzelje rajta keresztül."


Közöd??? Hihetetlen, komolyan mondom!

Keress Te annyi pénzt, mint a férjed, és akkor majd dirigálhatsz, hogy kit támogassál, és kit ne.

2013. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!