Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kideríteni, hogy...

Hogy tudnám kideríteni, hogy a párom, pénzel támogatja a volt barátnőjét?

Figyelt kérdés
A kapcsolatot a fia által tudja ápolni. Néha elszolta magát a fia, de az apja éreztette vele, hogy nem kéne róla beszélni és ennyi.A pénzt a párom kezeli, de mindent megkapunk amire szükségünk van, még azt is amire nincs. Ezek után én mégis úgy érzem, pénzt küld neki.
2013. febr. 18. 20:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
90%
Az aki leszólja a kérdezőt, próbálja meg magát a helyzetébe képzelni. Engem is zavarna, ha pénzelné a párom a volt barátnőjét. Miért? Mi köze már hozzá?
2013. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Bcsesz a pénzt ketten keressük.
2013. febr. 18. 21:28
 13/36 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit szolna a pasim ha pénzelném a volt pasim? Ja, nem azért mert érdekel mi van vele, hanem mert megtehetem.
2013. febr. 18. 21:31
 14/36 anonim ***** válasza:
97%
A férje pénzéhez igen is köze van. Főleg, hogy közös gyerekük is van! Meg ahogy látom közösen keresik meg. Akkor miért ne szólhatna bele? Miért nem beszélsz a férjeddel kérdező?
2013. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Azért van ennyi hülye pasi, mert így is talál magának nőt. Ha eltart azt csinál amit akar. Az ilyen nő nem is nő.
2013. febr. 18. 21:33
 16/36 anonim ***** válasza:
32%
A kérdezőnek nincs gyereke, különben nem így fejezné ki magát, hogy "pasim".
2013. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező, nagyon félreérthetően fogalmazol. Többen, én is, másképp értettük, mint ahogy a történet időközben egyre több információval össze-vissza formálódik. Szóval, nem a válaszolókkal van baj. Ha a kérdés úgy szólt, akkor az a válasz, de ha más a kérdés, más a más válasz is.
2013. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
86%

Nekem van gyerekem is, meg pasim is. Na?


Engem is zavarna, de tényleg nagyon rosszul van feltéve a kérdés. Ha rákérdezel mit mond?

2013. febr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
16.-os voltam, akkor most már nem értem a történetet! Van közös gyereketek vagy nincs, férjed vagy nem, közösen keresitek meg a pénzt?
2013. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna. Nehogy azt mondjátok, hogy titeket hidegen hagyna, ha a férjetek egy régi barátnőjét pénzzel támogatná. Nem hiszem el.


Rákérdeznék, hogy jól gondolom-e, hogy pénzeli. Gondolom nem 2 éve vagytok együtt, a reakciójából le tudnád szűrni, hogy igazat mond-e.

2013. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!