Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a férjed...

Mit szólnál, ha a férjed közölné, hogy tévedett amikor elvett? De attól még szeret és nem akar elválni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 10:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Hogy tévedett? Akkor mehet, amerre lát.
2013. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Én meghallgatnám a párodat is, mert szerintem most direkt be akarod feketíteni. Kétlem, hogy egy darab mosogatóban maradt villa miatt bánta meg veled a házasságot.
2013. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ez nálunk napi probléma. Kezdek belefáradni, hogy mindig olyannak kell lenni a háznak, mintha fotóznák...a lakás van értem, nem én a lakásért.

Sok más probléma is van még nem csak ez...de nem ez volt a kérdés. Hanem, hogy nem olyan vagyok mint amilyennek hitt amikor elvett? De hiszen ő sem az, amilyennek hittem.

2013. febr. 17. 12:28
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
Valnek, nem tudnek igy elni, ha tevedett abban, hogy elvett akkor nem szeret, ennel nagyobb sertest el sem tudnek kepzelni, me ez kb minden mast is magaban foglal nekem. Ha szeretne nem mondana ilyet.
2013. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. :(
2013. febr. 17. 14:02
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi a baja, hogy nem vagy egy stepfordi házitündér, akkor azon nyugodtan változtathat ő is: sikálja ő a lakást, vagy vegyen fel takarítónőt. Ha enm fűlik hozzá a foga, vagy nem engedteti meg anyagilag 45 éves fejjel, akkor meg befoghatja a száját...talán nem éltetek együtt előtte egy percet sem, hogy most vág ilyen csip-csuop dolgokat a fejedhez?? Az eszem megáll. Nem szégyelli magát? Örüljön, hogy ez a legnagyobb "hibád".
2013. febr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hat, engem is zavarna ha a felesegem lusta es rendetlen. De akkor azt mondanam neki, hogy lusta vagy es rendetlen es ez idegesit, nem pedig azt hogy tevedtem mikor elvettelek...


Mellesleg azt hogy mindent te tarts rendben otthon, csak akkor varhatja el, ha csak o dolgozik es o tart el teged. Ha nem, akkor vegye ki a reszet o is.

29f

2013. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!