Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a férjed...

Mit szólnál, ha a férjed közölné, hogy tévedett amikor elvett? De attól még szeret és nem akar elválni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 10:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Idegességből mondta? Mert akkor sok hülyeséget mond az ember..ebben az esetben legyintenék, bár pocsékul esne.

Ha pedig komolyan is gondolja..akkor elsőnek leesne az állam, másodjára rákérdeznék akkor az összes dolog miértjére és aztán döntenék.

2013. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hogy értve? Mire értette azt, hogy tévedett?
2013. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
ok, dragam, csak hogy tudd, tevedesbol holnap beadom a valopert.
2013. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
96%
é kijöttem külföldre dolgozni, hogy a férjem sok adósságát kitudjuk fizetni. és kiderült megcsalt. nagyon fáj nekem ez, sőt együtt is van a nővel. közben meg irja nekem szeret, örökké szeretni fog, stb. annyira szenvedek ez miatt. mert még most is szeretem. azt tudom eszemre hallgatok, nem mennék már többet vissza hozzá. de nem tudom kiirtani magamból. a válást beadtam. ráadásul facebookon is kitették a közös képüket ahol kivan szivva a nő nyaka és smárolnak. bele rokkanok ebbe. nem tudom elhinni.
2013. febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Akkor meg miért kérdezel minket? Válj el, szerezd vissza az életed s próbálj elmerülni valami kellemesebb és/vagy hasznosabb dologban, mint erre gondolni, azzal együtt is nehéz lesz, de az idő sokat segít.

Mi az, hogy nem akar elválni, ha mással enyeleg? Mindegy, ne foglalkozz vele, a szeretlek hülyítéseivel sem. Kihasznál.


Ezt az utolsó írásod alapján írtam, nyilván nem ismerhetem a helyzetet s nem szoktam hirtelen ítélni, de ha igaz, amiket írtál, az elég egyértelmű, meghoztad a döntést, lépj túl rajta, amilyen gyorsan csak tudsz.

2013. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg komolyan mondta, és nem csak indulatból, akkor én meg tévedésből benyújtanám a válókeresetet. Na akkor mondhatná, hogy tévedett...
2013. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Sokat veszekszünk mostanában, apróságokon. 2 éve vagyunk házasok, de már nem vagyunk fiatalok én 34 ő 45.

Nagyon szeretem, rajongok érte. Amikor megbánt, én hajlamos vagyok egyből válásra gondolni, mert annyira feladtam magam ebben a kapcsolatban.

2013. febr. 17. 11:22
 8/17 A kérdező kommentje:
Amikor látja, hogy komolyan elhatároztam magam, akkor mondja, hogy tudod, hogy nem tudnék nélküled élni, elveszíteni nem akar, de nagyon sokszor nincs igaza és nem látja be.
2013. febr. 17. 11:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy tévedett? Másik terembe ment az esküvőkor? :)


Hát hogy nem esne jól, azt mondom, de nagyon nem. Visszakérdeznék, hogy akkor miért van velem?

2013. febr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mert nem tudta pár tulajdonságomat, ami most zavarja...pl nehezen kelek, és nem zavar, ha van egy villa a mosogatóban....
2013. febr. 17. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!