Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyod az unokates...

Milyen a viszonyod az unokatestvéreiddel?

Figyelt kérdés

Nekem összesen 7 van, ebből 2-vel olyan a kapcsolatom, mintha a testvéreim lennének, és a másik 5 is nagyon közel áll hozzám, csak ők már idősebbek (már nagykorúak voltak, amikor megszülettem), mint én. Bármikor fordulhatok hozzájuk, sokat beszélgetünk, legalább 3 havonta összejárunk , valahogy összehozzuk a találkákat. 2 másodunokatestvéremmel is nagyon jóba vagyok, ők csak pár évvel idősebbek, mint én, sokat játszottunk együtt gyerekkorunkban.

Ezzel szemben a párom kb. 10 éve látta az unokatestvéreit, nem is beszél velük és igazából semmilyen kapcsolat nincs köztük, szinte idegenek egymásnak.


2013. febr. 15. 15:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 7unokatesom van, mindegyik fiatalabb nálam, a legidősebbnéls is 7évvel idősebb vagyok. Nagyon szeretem őket, és ők is engem, 3mal hetente találkozunk, a többiekkel sajnos csak havonta. De tudják, hogy bármikor számíthatnak rám, ha megyek, mindenki a nyakamba ugrik, ha indulok haza, mindenki szomorú. Imádom őket!!:) 18L
2013. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!