Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyod az anyósoddal?

Milyen a viszonyod az anyósoddal?

Figyelt kérdés

Itt általában csak olyat lehet olvasni,akinek problémája van vele,de tudom,hogy azért vannak olyanok,akiknek nincs. Ez egy olyan kis közvélemény kutatás.

Nekem még gondolatban sincs az esküvőm (17 vagyok),de néha már előre félek a nem létező anyósomtól,mert sajnos annyi rosszat olvasni itt :(


2012. ápr. 2. 17:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Az én barátnőm és az anyám nagyon jól kijönnek. Sőt néha még szövetkeznek is ellenem... Viszont én a barátnőm anyjával kijövök, de még a kapcsolat elején járunk, de már érzem a levegőben, hogy hatalmas nagy botrányok lesznek az ő részéről.
2012. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

ugy érzem normális a kapcsolatom vele.10év alatt egyszer sem vitáztunk,egyikünk sem szólt a másikról egy rossz szót sem,hetente találkozunk.

Egyszerüen tiszteljük egymást,elfogadjuk a másikat hisz mindketten ugyanannak az embernek akarjuk a legjobbat.

2012. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

jól kijövünk, sokat segít a gyerek körül

Én normálisan viselkedek vele így ő is.

De én minden barátom anyukájával jól kijöttem

2012. ápr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem él az anyósjelölt. Az exem anyukájával jól kijöttem, szerettük egymást.

Soha nem szólt bele semmibe, ha sütött sütit küldött nekem is, ünnepkor ajándékot kaptam stb.

2012. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
44%
áááá ne általánosíts már előre. Az éremnek két oldala van. ha már előre úgy közelíted meg, hogy egy anyóssal csak a baj van, nem csak ő, de te is keresni fogod a hibát. Én Ilyenen soha nem gondolkodtam előtte, ezért nyugodtan kijelenthetem, hogy nincs vele több gond, mint bárki mással aki egy-két generációval idősebb.
2012. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem anyósom,csak párom anyja..háááááááát..felemás.7 év korkülönbség van párom javára,így az anyja tesztelget mit tudok 20 éves koromra nyújtani a fiának,pl háztartás,gondoskodás..először féltette is ,h egy kis csitri nem való hozzá,etc.

Most vagyunk együtt párommal másfél éve,kedvel elvileg az "anyós",mert kérdezget,meg kedvesen fogad,meg érdeklődik páromnál is h jól vagyok-e,minden jól van-e velem/velünk,de azért nem mondanám hogy nincs benne kétszín.


Mindenesetre vannak jó anyósok szerintem,tudnék példát is hozni ;)

2012. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én teljesen jól kijövök vele, szeret engem, örül, hogy én vagyok a fia párja, és ezt a szemembe is mondta! :-)

A párom és anyukám is bírják egymást, anya régebb óta ismeri őt, mint én! :-)


Én eddig amúgy az összes "anyósjelölttel" jól kijöttem... :-)

Szóval No Para, ez csak kettőtökön fog múlni, meg egy picit a szerencsén :-)

2012. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%

normális. Néha "túl" jó. Annyira rendes akar lenni velem, hogy már-már azzal feszélyez és idegesít. Előttem mindig más tányér van, mint előttük, mindig, mindenből a legszebb, legjobb, hiába mondom nekem IS jó az ami nekik, de ő hajthatatlan.

Azt hiszem, ha a fia (22) megbántana elüldözné otthonról, s egy jó darabig nem is mehetne haza.

Nagyon allergiás az illemszabályok megsértésére, úgyhogy pl. olyan, hogy a párom előttem vesz valamiből, vagy nem leteszi hanem odahajitja nekem a házipapucsot nem lehetséges vagy oltári nagy botrány ellenében csak.



Egyébként nem kotnyeles, de azért mindent tudni szeretne. Odafigyel rám és mindig finomakat pakol nekem, ha jövök vissza egyetemre. Kíváncsi vagyok jövőben mi változik, ugyanis készülünk összeköltözni a párommal.



Szerintem ne aggódj, jó lesz.:D


21-L

2012. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekem olyan közömbös a viszony. Kedvesek, udvariasak vagyunk egymáshoz, és ennyi. Sosem volt vitám vele, sosem volt rosszindulatú megjegyzése, vagy a viselkedése velem. Nem vagyok közeli viszonyban a párom szüleivel, tegezem őket, de pl. nem szoktuk egymást hívni, vagy ilyesmi. Ha párommal beszélnek telefonon (együtt élünk), szokták üdvözletüket küldeni.
2012. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,örülök hogy sokan jól kijönnek vele :)
2012. ápr. 2. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!