Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyod anyósoddal?...

Milyen a viszonyod anyósoddal? Velük éltek, vagy külön a szülőktől? Kort nemet is írj!

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 09:56
 1/6 anonim válasza:
Nagyon nagyon nagyon jó,semmi baj Vele.Tünemény egy asszony.Velük élünk 1 éve. Viszont Én a "sógornőmmel" nem jövök ki vmi jól(Ő is lány) ,nem bánt Velem kedvesen már az elejétől.Bár voltak jó pillanatok,de általában csúnyán beszél(anyukájával főképp,és nagyon idegesít,persze velünk is),rikácsol,néha bunkó és beszólogatós(és tudnám még sorolni)!Őt soha nem fogom a szívembe zárni.
2010. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az asszonyt már többször "megfenyegettem", hogy lecserélem vele. Nem is biztos, hogy rosszul járnék.

34

2010. okt. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag külön!
2010. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Imádom. :) Mindig nagyon jókat beszélgetünk meg kártyázunk, észre sem vesszük az időt - volt, hogy hajnali fél 4 körül jöttünk rá, hogy ja, talán le kéne már feküdni... :) Nagyon jó fej - és lévén egyedülálló, mondott már olyat is, hogy nagyon sajnálja, hogy nincs egy ikertestvérem, aki minden tekintetben pontosan olyan, mint én, csak 20 évvel idősebb. :)
2010. okt. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(ja, egyébként külön; átlag 1-1,5 havonta látogatjuk meg.)
2010. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A viszonyunk jónak mondható, mi vagyunk a "távolról szeretni" kategória. Együtt élni nem tudnék vele, saját fiát állandóan piszkálja, nekem panaszkodik rá, sokszor ok nélkül. Kissé labilis pszichésen szegénykém... Elfogadom, mert ő a párom édesanyja, de nagyon fura figura. Engem azonnal elfogadott- két gyerekemmel együtt az első házasságomból - ezért hálás vagyok neki. De külön élni jobb. 36/N
2010. okt. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!