Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyod a párod...

Milyen a viszonyod a párod előző barátnőjével ( ha gyerekük is lett)?

Figyelt kérdés

Ők azért mentek szét, mert semmi közös nem volt bennük, nem beszélgettek, nem volt közös programjuk, csak eléltek egymás mellett. Azért éltek együtt, mert amikor a gyerek megszületett, összeköltöztek. A párom megismert engem, és azóta is, majd 3 éve boldogok vagyunk, minden nap szinte mindent együtt csinálunk, közösek a programjaink, tervezzük a jövőt, építkezünk. Ők így is, úgy is szétmentek volna, de a hölgy fejében ez miattam történt.(ő utána nem járt rosszul, hónapokig fizette a párom az ő lakbérét is, meg mindenfélét) Vajon hány év kell, míg egyáltalán normális köszönőviszonyban leszünk? Mert a gyerkőc lassan ovis lesz, meg majd suliba megy, és ott pl ünnepségeken biztos találkozni fogunk. (most ne azt mondjátok, hogy egy új nőnek ott nincs keresnivalója, mert velünk is ugyanannyi időt tölt a gyerkőc, mint vele, egy hónapban).

Ráadásul már többször keresztbe tett nekünk. Pl sok nap után vinnénk át a gyerkőcöt hozzá (külföldre utaztunk el, időre mentünk), de ő még haza sem ért reggel 9re. Vagy mindenfélét hazudik, hogy ne ő menjen át a gyerekéért a nagymamához, aztán persze mindig kiderül, hogy simán mehetett volna..


2010. dec. 23. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem csodálom, hogy a párod elhagyta. Ez a nő szerintem nem teljesen normális... Ne foglalkozz vele, ő is vigyázhat a ygerekre, a saját gyerekére..
2010. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Neked semmi közös ahhoz, hogy ő mit csinál, mikor hogyan engedi el az apjához a gyerekét. Nem a te gyereked, te egy kívülálló vagy a kapcsolatukban, az a dolgod, hogy a pasival foglalkozz.
2010. dec. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
itt nem az a kérdés, hogy van.e közöm hozzá. Egyébként meg már hogyne lennem közöm hozzá, ha a gyereke a hónap felét velem (is) tölti, mint családdal.
2010. dec. 23. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt ugy látom hogy itt nincs is kérdés.Egyetlen dolog a fontos szerintem.Ti és a párod gyermekének nyugodt fejlődése.Mert ugy látom elfogadtad ezt a helyzetet.Remélem a párod megbecsüli majd hogy az ő gyermekét saját ként neveled (már amikor nálatol van) és szereted.Sok erőt és kitartást kívánok neked ehhez.
2010. dec. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!