Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a viszonyod anyósoddal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a viszonyod anyósoddal? És mit miért tesztek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelölt csak.Viszonylag el vagyok vele,de meglátásom alapján,pénzéhes kitanult és brutálisan rafinált,de nem jobban mint én,tehát elvagyunk:)
2011. dec. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenbe megpróbál beleszólni, még abba is amihez semmi köze. Egyébként csak sokat beszél és értelmetlenül.... de el vagyunk - főleg, hogy külön településen élünk. :)
2011. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem csak jelölt van, de még annak sem mondanám. 2 éve vagyunk együtt párommal, de csak 1x találkoztam az anyjával...Patkány...Mindenbe belepofa, a fiát ki akarja sajátítani és még azt is megmondaná neki,hogy kivel legyen a fija.

BITÓFÁRA VELE

2011. dec. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, fia csak besikerült egy J
2011. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
200 km távolság :-) Na, irigykedtek?
2011. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Irigykedem!:)

Sajnos,én sosem fogom ezt mondani,hogy 200km a távolság köztünk.Mert ha külön fogunk menni a párommal,akkor is itt a falun belül ahol anyósjelölték laknak.Mi 5 éve vagyunk együtt,1 éve lakom náluk.

De azóta teljesen megváltoztam én is.Nem vagyok mér az a vidám jókedvű,aki azelőtt voltam,megkeseredtem mellettük,úgy érzem.

Nem szeretek itt lakni ebben a házban,ezekkel az emberekkel.

Nem csinálhatok semmit úgy,mintha a sajátomba csinálnám.Semmi nem jó nekik.

Takarítani is csak a mi kis szobánkban takaríthatok úgy mint ahogy a sajátomba csinálnám,mert ott mi vagyunk csak a párommal senki más.

Főzni még nem nagyon tudok,de próbálkozom.Azért éhen nem halnánk a párommal.

Inkább anyósjelölt főz.

A párom most jegyzett el ezen a héten,és mikor mutattam anyósjelöltnek a gyűrűt,mondta,hogy szép,de nem jelent semmit,ez csak egy gyűrű.Ráérünk még az eljegyzésre.És ő szerinte azért kaptam a gyűrűt,mert este annyit szoktam mosogatni.

Legszívesebben megfojtanám.

Nem nagyon szoktunk beszélgetni egymással,mert egyszerűen nincs mit.

2011. dec. 22. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Nehéz lehet így az életed. :(

A párod érzi ezt az ellentétet köztetek az anyóssal? Mi a véleménye erről?


Nem tudom, hogy van-e más lehetőségetek a közös életre anyóstól függetlenül. Miért a faluban tervezitek a folytatást? Oda köt a munkátok? Bocsi a sok kérdésért!


31/F

2011. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen elég nehéz,nincs kedvem itt élni.

Igen a munkánk ide köt,a páromék gazdálkodnak,én pedig az Önkormányzatnál dolgozom.

A párom tudja ezeket az ellentéteket,de nem tud sokat tenni,hogy jobb legyen.

Sokat sírtam az elején,de már valamennyire megerősödtem,próbálok úgy tenni,hogy nem érdekel a dolog amit anyósjelöltem tesz,de nem mindig sikerül.

2011. dec. 22. 19:42
 9/10 A kérdező kommentje:

Jah,és a párom véleménye.

Hogy próbáljak alkalmazkodni,de ennél jobban már nem lehet.És igaz,hogy mellettem áll a párom,de sokat úgy érzem,hogy nem 100%-an áll ki mellettem,jó érthető,hogy az "édesanyja",de nem kellene hagyni,hogy ennyire szekáljon.

És általában mindig olyankor mikor a párom nincs itthon.

2011. dec. 22. 19:44
 10/10 anonim ***** válasza:
A jó anyós a porhanyós.
2011. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!