Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy türtőzteted magad az...

Hogy türtőzteted magad az anyósoddal szemben?

Figyelt kérdés

Néha már kijönn belőlem hogy állandóan az anyukája szoknyájánál lóg a párom, és nehezen viselem el.Azért nem találkozunk mert mennek az unokák és a barátomnak otthon kell ülnie stb vagy el kell vinni bevásárolni.

Mi lesz ha összeköltözünk??

Amúgy azóta kezdem utálni a kedves anyósomat mióta tudom hogy ő sem csíp, pedig eddig szinte a seg ét kinyaltam, de most már gyűlölöm!Viszont a páromat nagyon szeretem, csak mikor elviszi bevásárolni az anyját, utána megváltozik, furcsa lesz és flegma, de mindegy őt nem akarom magam mellől elmarni!


2011. dec. 3. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sehogy. Mindig elmondom neki ha valami nem tetszik. A kapcsolatunk nem jó, igazából nem is rossz, inkább semmilyen, nagyon nem érdeklődünk egymás iránt.
2011. dec. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!