Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a viszonyod a családoddal?

Milyen a viszonyod a családoddal?

Figyelt kérdés
legfőképp anyukáddal..illetve mit tettél hogy változtass rajta kort és nemet is
2012. okt. 8. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem lényegében csak anyukámmal jó a viszonyom, meg az egyik bátyámmal és kis családjával, a másik bátyámmal tönkre ment a jó viszonyom, a harmadikkal szinte egyáltalán nem is volt, a nővéremmel inkább ilyen is-is a viszonyom. A család többi tagját meg arra se méltatom hogy egy kicsit is szeressem őket, bár ezt csak maguknak köszönhetik. A rossz kapcsolatokon próbáltam változtatni, van olyan ami fejlődött, van olyan ami ugyanolyan maradt, és van olyan amelyik rosszabb lett. 15/L
2012. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jó. Vannak összezörrenések, de megoldjuk.

Miért változtattam volna rajta? Nem kellett. Szerencsére eléggé toleráns és nyitott, nem mindenben értünk egyet, de nem nagyon szól bele a dolgaimba. Plusz ész érvekkel meg lehet győzni. Ez igaz volt akkor is, mikor tinédzser voltam.

24/n

2012. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szar a viszonyom,a családdal de nem is akarok már változtatni ezen.Anyámmal mostanában nem jövünk ki,probálok türelmes lenni vele,néha úgy duzzog,meg hisztizik mint egy gyerek.De egyenlőre várok,hogy észhez térjen,és csendben vagyok.
2012. okt. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám 13 éves koromban meghalt, most 23 vagyok.


De hogy milyen volt: néha ilyen, néha olyan. Kiskamasz voltam, akaratos, gyakran veszekedtünk. Máskor meg jóban voltunk és bújós voltam. Összességében egyébként jó, hiányzik is nagyon.


Másokkal: a féltesómmal 3 éve nem találkoztunk, másokkal jó.

2012. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

anyummal nagyon jól kijövök. tulajdonképpen ő a családom. sajnos a nagyszüleim meghaltak, őket is imádtam, a mai napig fáj, h már nem lehetnek velünk...


kamasz koromban persze voltak nagy balhék, feszegettem a határokat, de anyum tudta kezelni, és nem tiltott mindentől kategorikusan. volt tekintélye, pofátlan sosem voltam vele, csak épp lázadtam. :)

már rég nem élünk egy háztartásban, és amin mostanában sokat gondolkodok, hogy már nem is tudnék. nagyon különbözőek lettek a szokásaink takarítás, rendrakás szempontjából, ami abban merül ki, h én kicsit rumlisabb vagyok :) ezen veszekszünk mostanában, ha átjön, h micsoda malacólban élek. pedig nem, csak ő kicsit maximalista :P


25L

2012. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó a viszonyom.

22/N

2012. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeretem anyukámat, ő is engem. Jó a kapcsolatunk, nagyon megértő, én is próbálok toleráns lenni (szerelmes...), de persze vannak viták. Főleg mensi előtt mindketten elviselhetetlenek vagyunk, azok elég nehéz napok:) De mindent összevetve jó a kapcsolatunk.

Húgommal szintén, mostanra már nagyon jól megértjük egymást. Régen soknak tűnt a korkülönbség (4év) ezért rengeteget veszekedtünk, de mostanra már mindent meg tudunk beszélni egymással, és nagyon jól kijövünk:)

Apám egy alkoholista, ha józan, akkor imádom, de mivel most nagyon paraszt volt velem, ezért ismét "soha többet nem beszélek vele" fázisban vagyok, úgyhogy szóra sem méltatom.

18L

2012. okt. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Mit tettem, hogy vátoztassak rajta? Nem tartom velük a kapcsolatot. 36/F
2012. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!