Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom csúnyán tett anyukám...

A barátom csúnyán tett anyukámnak, ami nagyon rosszul esett és teljesen elbizonytalanított. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyukám kérdezett valamit barátomtól, semmi sértő nem volt benne, semmi rossz szándék és nem is érződött úgy, hogy lenne benne, meg tök általános volt a kérdés. Erre Ő leflegmázta anyukámat és tök durván válaszolt. Tudom, hogy anyának rosszul esett a dolog, de nem mondta, mert nagyon szeret engem és nem akar megbántani, meg barátomat sem akarja megbántani, mert azt akarja, hogy én boldog legyek. De én így nem is biztos, hogy tovább a barátommal tudok maradni. Most szinte gyűlölöm pedig egyébként nagyon nagyon szeretem. Tudni kell, hogy ezelőtt távkapcsiban éltünk és mivel a munkája miatt alig tudtunk talizni megkért, hogy egyetem után költözzek hozzájuk, mert nekem úgysincs még melóm, neki meg van, nekem nem kell feladni semmit. Így is lett, de így szinte soha nem látom a családomat (3-4 havonta max) és még akkor is ilyen csúnyán tesz anyumnak, mikor anyu mindenben támogat minket még anyagilag is? Ott lakunk az Ő szüleinél és mondtak már rám rosszat, vagy szóltak már nekem be, ha valamivel nem értettek egyet, de soha, soha, soha NEM szóltam még vissza nekik akkor sem ha jogos lett volna. Nem tűröm, hogy bárki is így beszéljen anyukámmal, mert nekem Ő a legfontosabb, mert Ő mindig mellettem van és nagyon szeretem. Nem tudom, hogy mit mondjak páromnak, mert nem lehet vele erről beszélni. Az Ő szülei szentek, Őket mindig tisztelni kell, egy rossz szót sem lehet rájuk mondani, Ők a legjobbak. Az enyémmel meg bármit meg lehet tenni? Hát ez nem így működik. Vannak álmaink, terveink és szeretem nagyon. Ha bele gondolok, hogy nélküle kell élnem úgy érzem meghasad a szívem, de ha már most az elején (2 évesek vagyunk) így viselkedik, akkor mi lesz 20 év után? Párt pedig lehet találni, de édesanya csak egy van. Hogyan győzzem meg arról, hogy csúnya volt, amit tett? Bocsánatot biztos nem fog kérni, azt meg sem merem próbálni. :(
2013. febr. 10. 17:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Bocs de a távkapcsi után inkább kikapcsolom a gépem.:)
2013. febr. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%

Súrlódások vannak. De ennyiért szakítani, több mint gyerekes és gáz. Anyád pedig sértődős.


Ja, és a távkapcsiért tényleg jár a faszkorbács.

2013. febr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

már meg is válaszoltad magadnak a kérdést:

"Párt pedig lehet találni, de édesanya csak egy van"

2013. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Meggyőzni felesleges, ha ő magától nem érzi!

Ezt én sem engedném meg neki. Két év még nem sok, ha most utálatos, mi lesz később? A tiszteletet amit adok azt el is várom, különben mehet...pasit találsz másikat, de Anyukát nem!

2013. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Anyukám nem sértődős, mivel nem mondott semmit. Távkapcsiban VOLTUNK most már együtt élünk. Tanulj meg szöveget értelmezni és ha segíteni nem tudsz akkor ne is írj semmit. Nem ezért akarok szakítani egyébként (nem is akarok) csak elgondolkodtam rajta, hogy mi van, ha ez csak a kezdet és ha mindig tiszteletlen lesz anyukámmal akkor ennek a kapcsolatnak nincs értelme.
2013. febr. 10. 17:48
 6/20 A kérdező kommentje:
Anyát kérdeztem, hogy rosszul esett-e neki, de csak terelte a témát. Nyilván fontosabb, hogy én boldog legyek, nem akarja, hogy vitázzak a párommal.
2013. febr. 10. 17:50
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A kiakadásnak nincs értelme, és a távkapcsi "szóval" van bajunk.
2013. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Így van, ennek a kapcsolatnak nincs értelme!

Egyébként kérdező, ne kapd fel a vizet, értik amit mondasz, csak az a kifejezés..távkapcsi...hát szörnyű, ezért szívják a véredet, amit meg is értek.:))))

2013. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem neki mondod el? Miért nem tőle kérdezed meg, hogy mi oka volt erre a viselkedésre és miért nem vele beszéled meg, hogy téged bánt, ha tiszteletlenül viselkedik a szüleiddel?
2013. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Bocsi a távkapcsiért, akkor legyen távkapcsolat. Beszéltem már vele de magasról tett rá, igazság szerint szerintem fel sem fogta miről beszélek vagy nem érdekelte. Azért tettem fel a kérdést, mert én ezt MEG AKAROM beszélni, mert szerintem ezt meg KELL beszélni. Gondoltam tapasztaltabb embereknek van valami rálátásuk a dologra, amit én még nem látok a lila köd miatt. Vagy ahány ház annyi szokás, lehet csak nekem esik ez rosszul, másoknál lehet nem olyan nagy szám ez. Csak vélemények érdekelnek.
2013. febr. 10. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!