Ez már megcsalás?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit 2 hónapja ismerek de eddig még semmi nem volt köztünk,mármint testi kapcsolat.Neki felesége van nekem kapcsolatom.Párszor már találkozgattunk és elég sok mindent megosztunk egymással,volt hogy pikáns történeteket is,szóval már volt szó pikáns sztorikról is és lelkiztünk is egymásnak,ha lehet ezt így mondani.Tény hogy nem hagy hidegen szexuálisan de nem tenném meg és szerintem ő sem.Viszont ennek ellenére úgy érzem túl lövök a célon.Szerintetek ez még csak flört vagy megcsalás?
2013. febr. 9. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem még nem.
2013. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de ebből szinte biztosan az lesz. Ha csak nem hagyod ott addig a párod. És ha a "férfi" nem tutyimutyi...
2013. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább flört,de könnyen elképzelhető hogy kèsőbb majd megcsalásról is lehet majd szó.Említetted hogy szexuálisan nem hagy hidegen,pikáns törtèneteket osztotok meg egymással.

Szerintem egy határt kellene szabni annak,hogy miket mesèltek el a másik fèlnek(egy második szemèlynek).

2013. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el a helyzetet fordítva: férjed egy másik nővel beszél pikáns történetekről, lelkizik vele, tegyük fel tudod, hogy szexuálisan is megvan a vonzalom köztük. Szerintem nem kellene keresni a bajt, ha magad is úgy érzed túl lősz a célon, akkor hallgass arra a hangra. Abból baj biztos nem lesz!
2013. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden félrelépés ilyen kis "ártatlan" flörttel indul.
2013. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még nem megcsalás, csak egy hullámhosszon vagytok.. De simán lehet belőle valami. Én nőként inkább a férfiakkal barátkozom a munkahelyemen is, mert a női témák hidegen hagynak. Többször poénkodtam, lelkiztem már férfiakkal, akikkel jóban voltam. A nagy részükkel soha semmi más nem történt, volt amelyikkel az összes testi kapcsolatom annyi volt, hogy a legelső találkozáskor bemutatkoztunk és kezet fogtunk. Jóban voltunk és ennyi, mint két haver. Na eggyel nem......
2013. febr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Ha már megfordul a fejedben az hogy megcsalás, akkor ez számodra és a párod számára is az. Mindenkinek annyi a nem megcsalás amennyit gondol. Sztem. ha szereted a párod hagyd abba, ha nem akkor meg hagyd ott. Vagy legalább mond el neki mert az a tisztességes.
2013. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elgondolkodhatnál rajta, hogy mennyit ér számodra a párod, milyen a kapcsolat közöttetek, továbbá, hogy szeretnél-e komolyabb kapcsolatot az említett férfival. Elöször ezeket a kérdéseket kell tisztáznod és rendezned magadban.
2013. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!