Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már így a kapcsolatodban?

Éreztél már így a kapcsolatodban?

Figyelt kérdés
...hogy nem tudtad hogy mit érzel a párod iránt?Szereted vagy nem szereted?Hogy lehet eldönteni hogy most pontosan mi is van?
2013. febr. 6. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor azt érzed. ha nem szereted akkor van egy üresség és keresed, hogy mit is érzel.


Èn az ex férjemnél éreztem így. Most 6 év kapcsolat után és 2 gyerek mellett is tudom, hogy nagyon szeretem a férjemet, nem gondolkodom rajta.

2013. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, nem lenne min gondolkodni. Egyértelmű lenne, hogy szereted.
2013. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Könnyű: ha nem érzed biztosan, hogy szereted, akkor nem szereted (a szerelem nem egy olyan érzés, amit nem tudsz eldönteni, hogy megvan-e...ha megvan, azt biztosan tudod).


Innentől kezdve 2 lehetőséged van:

- végiggondolod, hogy miért jutott idáig a kapcsolat, és megpróbálsz javítani

- ha ez nem megy, akkor szakítasz

2013. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól mondják az előtte szólók, ha már gondolkodni kell rajta az nem szerelem! Csak nehéz bevallai Saját Magadnak! Nekem 1 év kellett hozzá... Most állok a kapcsolat lezárása előtt!
2013. febr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem éreztem így, amióta megtaláltam az igazit, akihez feleségül megyek. előtte igen.


24N

2013. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Éreztem így és szakítás lett a vége mert rájöttem, hogy ez nem szerelem, talán csak szeretet de az én esetemben még az sem. A mostani kapcsolatomban ilyen kérdés eszembe sem jut:)


21/L

2013. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éreztem, igen. Ha ilyeneket agyalsz, akkor nem szereted. A mostani párommal is vannak konfliktusok, mint minden kapcsolatban, néha van, hogy úgy érzem, meg tudnám fojtani, annyira dühös vagyok rá, de akkor sem kételkedem benne, hogy szeretem.
2013. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!