Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha minden a húgom...

Mit tegyek ha minden a húgom körül forog?

Figyelt kérdés

Modellkedik már kiskora óta, nagyjából megszoktam már, hogy minden róla szól, engem meg le se szarnak a szüleim. Azt csinálok amit akarok. Amikor kiraktak a suliból még szidást is alig kaptam mert mással voltak elfoglalva. Nyáron valamit kevertek az energiaitalomba és kórházba kerültem, simán meghalhattam volna. Alig foglalkoztak velem. Mit tegyek?

19/F


2013. febr. 4. 18:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-essel értek egyet teljes mértékben.Viszont.Ülj le anyukáddal beszélgetni, hogy te így érzed,ha meg ebből baj lenne, nem beszéltek egymással, a kaját ugyanúgy eléd fogja tenni, sőt, talán, HA beszélnél vele bűntudata is lenne, és kicsit elhanyagolná a húgodat, téged pedig nem.Egyébként milyen a viszonyod a húgoddal?
2013. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Téged is szeretnek, de hát te vagy a fiú, ő meg a kislány, ne féltékenykedj rá! Ha szereted a húgodat, akkor miért zavar, hogy egy 13 éves kislánnyal ennyit törődnek? 19 éves vagy, járd a magad útját, ne már anyu meg apu legyen a legfontosabb, meg hogy a húgi az első!! ... Ha viszont tényleg szó szerint le se sz@rnak, és ilyen történt veled, és még csak be se mentek hozzád a kórházba, akkor ezt akkor kellett volna felhoznod, mikor bent feküdtél! És elmondhattad volna nekik, hogy milyen csúnya dolog, hogy te a kórházba fekszel, ők meg be se mennek hozzád. Nehéz ezt átlátni, mert mi nem vagyunk jelen! De gondold végig, mennyire meredek mindez, és mennyire csak féltékenység ...
2013. febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!