Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha minden a húgom...

Mit tegyek ha minden a húgom körül forog?

Figyelt kérdés

Modellkedik már kiskora óta, nagyjából megszoktam már, hogy minden róla szól, engem meg le se szarnak a szüleim. Azt csinálok amit akarok. Amikor kiraktak a suliból még szidást is alig kaptam mert mással voltak elfoglalva. Nyáron valamit kevertek az energiaitalomba és kórházba kerültem, simán meghalhattam volna. Alig foglalkoztak velem. Mit tegyek?

19/F


2013. febr. 4. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
beszélj velük, vagy költözz el és éld a saját életedet
2013. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
19 már nem olyan fiatal....nincs barátnőd,aki foglalkozna veled?
2013. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hány éves a húgod?

19 már szerintem sem gyerek....a barátnőd nem foglalkozik veled?

2013. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Van sok barátom meg van/volt barátnőm de az más. Igazi szüleim 7éves koromig voltak utána megszületett tesóm. Szeretném ha lenne valamilyen kapcsolat köztem és a szüleim között.
2013. febr. 4. 19:06
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
én nem hiszem hogy a húgod körül forogna minden régebben a földről gondolták ezt és tévedtek te is tévedsz
2013. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy de azért elég szar hogy 12 éve rám se néznek.
2013. febr. 4. 19:13
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
a kislány féltékeny a húgira
2013. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ti se éreznétek ilyen helyzetben másképp, mint a kérdező. Igenis meg lehet érteni, mert nemhogy kicsit, egyáltalán nem foglalkoztak vele a szülei. A féltékenység nem jó dolog, de ti is azok lettetek volna..

Kérdező, próbálj nyitni a szüleid felé, ha nem érdeklik, mi van veled, és az eset amit leírtál elég durva,... akkor menjenek a fenébe.

2013. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Ha a húgod modellkedik akkor valszeg genetikailag Te is jól nézel ki szóval go csajozni :D


Kivéve persze ha anyád ilyen 7 megyeszépe apád meg mint a barlaniegér vagy fordítva... Mert akkor húgod win, te lose.

2013. febr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj szorgalmasan (szakmát, vagy bármit) és kezdd el az önálló életedet. Megértelek, hogy rád nem figyel senki :( De te sem vagy már kicsi, tudnál önállóan élni. És próbáld meg ennek is a jó oldalát nézni: azért még van hol laknod, és élnek a szeretteid, mégha nem jól bánnak veled, akkor is. Gondolom anyukád eléd is rak tányért, ha leültök ebédelni. Szóval ennek örülj! Nemsokára 20 éves leszel, repülnek az évek, előbb-utóbb neked is ki kell repülnöd a családi fészekből. Találsz magadnak majd egy normális lányt, akivel közös családot is alapíthattok majd, ha szeretnétek. De ne keseregj, mert igen, rossz a helyzeted, de lehetne sokkal rosszabb is! Sok sikert! :)
2013. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!