Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szégyen hogy...

Csak szerintem szégyen hogy ha valaki tanäcsot kér min sporoljon a legtöbb válasz az h mondja le a netet?

Figyelt kérdés
A szegényeknek már ennyi szorakozása sem lehet? Arról nem beszélve h net nélkül egy önéletrajzot sem lehet küldeni..
2013. febr. 4. 18:46
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%

Ez tényleg gáz. A net manapság létszükséglet.

Nem is értem az ilyen tanácsokat...

2013. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Az, főleg, hogy netet gyakorlatilag csak több éves hűséggel lehet rendelni, tehát ha másra nincs pénz, a netet nem tudja lemondani. Mert ha mégis, akkor bánatpénzt fizet.
2013. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Olyan lekezelően tudják irni h " netre van pénz "


Pedig manapság nem is drága,és tényleg elég sok előnye van

2013. febr. 4. 19:02
 4/36 anonim ***** válasza:
93%
Jahm, nekem pl. 4000 ft-ért szuper netem van, most ha megnézzük, hogy kettőnknek heti kaja egy tízes, egyáltalán nem drága.
2013. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

Mesélek valamit.


Én kb 6-8 éve beszélgettem a kolléganőmmel, aki mondta, hogy hogy engedhetek meg magamnak 4500 Ft-ot netre (manapság ugye már van olcsóbb is). Mondtam, hogy ez a szórakozásom. Persze a fiam is internetezett, nemcsak én.


Puffogtam magamban, majd vártam, hogy mikor hozakodik elő vele megint, mert kitaláltam a visszavágást.


Nem sok idő telt el, amikor megint kezdte. Mondom neki, hogy mennyit is dohányzik a férjed? Napi 2 dobozzal? Ő mennyit is füstöl el egyedül?


Innentől kezdve nem foglalkozott az internetemmel.

Aztán újból fe

2013. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, benne maradt a szövegszerkesztésbe egy félmondat a végén.
2013. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%

Fél éve beszéltek rá a gyerekeim, kell ez nekem.

Nem mondom, hogy könnyű volt megtanulnom, igy túl az 50-en.

Sokat még most sem tudok, de már nem adnám oda, már nem tudnék lemondani róla.

Most kevesebb a telefonszámlám, levelet írok, skypolunk.

Nem luxus. Fiatalnak kell, hiszen tudja kezelni. Idősebbeknek jó lenne megtanulniuk, hiszen nem is tudják, mit veszítenek ennek hiányában.

Szerintem az mondja, akinek nincs. Ezért nem is tudja, milyen sokat is ér. Nem az anyagiakra gondoltam..

2013. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
Ez én is szoktam sok helyen olvasni, hogy" bezzeg netre van pénz..." Ilyet általában a rosszindulatú, majd én megmondom a tutit emberek szoktak írogatni...Nem kell velük foglalkozni, ők nyilván így élik ki magukat.., kinek mi! :)
2013. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is szánalmas, hogy ezzel pattog némelyik hozzászóló. Az internet tényleg fontos manapság, sokkal könnyebb állást keresni, kapcsolatot tartani, ráadásul a munkához is szükséges lehet, a szórakozásról nem is beszélve. Nekem 2500 Ft a netem, nem halok bele a kifizetésébe és még csak nem is hűségnyilatkozatra van.

Szerintem a kaja a legdrágább, össze sem merem adni havonta, hogy mennyi megy el rá, pedig csak a szükségeseket vesszük meg, de így is az szívja le legjobban a pénztárcám.

2013. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

De meg pl egy moziba ellátogatni is kerül annyiba mint egy havi net számla.


Sok munkahelyre alap h e-mailbe kell küldeni az önéletrajzot.


pl skype segitségével csökkenthető a telefonszámla,sőt vannak ingyen sms küldő oldalak is- tehát sporolni is lehet vele

2013. febr. 4. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!