Szerintem szégyen az ha valaki megbukik az iskolába. Szerintetek nem az?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:

hát elég gáz ja


viszont olyat is hallottam már, hogy a töritanár megbuktatott egy srácot, később kiderült, hogy azért, mert szerelmes volt a fiúba :)) utolsó év gimiben...

2010. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos manapság nincs nevelő célzata a bukásnak. Az stimm, hogy nem lehet mindenki egyformán jó minden tárgyból, de nagyon sok az olyan gyerek, akinek jószerivel mindenből elégtelenje van,egyedül testnevelésből van négyese. Az ilyen minek jár iskolába?
2010. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
szerintem is szégyen, középsuliban is elég könnyű legalább egy kettest összekaparni, de annál jobbat sem nehéz...
2010. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Legalább akkor ezt a kérdést tetted volna fel helyesen... Nem iskolába, hanem iskolábaN.
2010. nov. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szégyen. Nem is tudom elképzelni, hogy lehet megbukni. Én ha nem tanulok semmit, akkor is simán 3-mast szerzek.
2010. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Sokkal inkább szégyen az, ha valakinek úgy van meg az érettségi vizsgája, hogy közben funkcionális analfabéta.

A bukás nem szégyen, csak akkor ha az illető erre "büszke", nem érzi benne a nevelő célzatot, illetve nem tesz semmit annak érdekében, hogy fejlessze magát.


Viszont elismerem, hogy tényleg vannak olyan esetek, amikor szégyelni való a bukás(pl. egy élsportolo a hanyagsága miatt testnevelés tárgyból, vagy hasonló).

2010. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"élsportoló
2010. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem mindegy melyik iskolában, vannak olyan helyek, ahol a kettesért meg kell küzdeni és sokan megbuknak, máshol semmit tevéssel is jó jegyeket lehet szerezni.
2010. nov. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elég régi kérdés, de muszáj reagálnom rá. Kérdező, képmutató vagy! Már miért lenne szégyen? Függ az iskolától is a dolog. Ha szegény gyerek nagyon buta, de szeretne egy érettségit szerezni egy jó iskolában, akkor egyáltalán nem fura, hogy megbukik. Sok tanár direkt szívózik a diákokkal. És azért, mert a társadalom szerint szégyen....kit érdekel? Mindenki foglalkozzon a saját dolgával. Ha lesz egy gyereked aki értelmileg fogyatékos és megbukik, neki is ezt mondod, hogy szégyen? Ha igen, elég szar szülő lennél már ne haragudj. Ja, és azért vagy képmutató, mert helyesen írni se tudsz. Jobb lesz a lelkednek, megnyugtat, ha mi helyeselünk neked? Na, ez a szégyen!
2016. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!