Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem parasztság...

Csak szerintem parasztság amit csinálnak?

Figyelt kérdés

Most egy hónapig barátom többet van nálunk,mert igy tud csak eljárni dolgozni. Aztán majd fog kivenni egy albit,csak még nincs rá pénze. Mondtam tesomnak is anyámnak h most egy hónapig gyakorlatilag itt fog lakni 2-3 naponta megy haza majd. Meg ha ugy van hoz itthonrol magával kaját magának. Tudom h nekik is megterhelő h plussz egy személy van itt.

Én most munkanélküli vagyok,de adok le pénzt itthon. Most hó végére már alig van pénz kajára,többször adtam plusszba pénzt h tudjon főzni. Főz végülis,de a barátom nem tud belőle enni mert az összeset felzabálják. Tegnap pl én egy fél tányérral ettem belőle h maradjon barátomnak is,de anyám meg tesom 2-3 pupos tányérral is ettek. Utoljára már csak azért evett tesom mert h unatkozott.

Meg mikor saját pénzből főzök én barátom akkor se tud enni belőle,mert ezek felzabálják az összeset.

Mikor meg szolók ez miatt akkor mondják barátom szálljon be a költségekbe akkor majd több kaját főz anyám.

pedig mobdta barátom h majd egy honap mulva honorálni fogja h most többet van itt.


2013. febr. 1. 11:23
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
57%
Tehát te jóformán a semmiből adsz pénzt. a kaja bőven elég volna csak lesz-rják h van aki még nem evett és simán befalják. Ez bunkóság. Mond meg nekik h ha nem tetszik hogy ott van a párod akkor azt mondják ne pedig paraszt módjára viselkedjenek. Anyád meg tesód két önző pénzéhes had ne mondjam ki h mi.
2013. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
92%

egyszerű. te szállj be a rezsibe, a főzést meg oldjátok meg külön-külön.


anyud főzzön saját pénzből magának meg a tesódnak.

Te kevesebb pénzt adj, csak a rezsire valót, a kajapénzből meg főzz kettőtökre.

2013. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

De most tényleg,tegnap direkt nem ettem azért h barátom tudjon enni de mindent felzabáltak.

Pedig abbol a pénzből lett főzve amit plusszba adtam...

2013. febr. 1. 11:31
 4/51 anonim ***** válasza:
49%
Mennyi a rezsitek? Te mennyi pénzt adsz haza?
2013. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
88%
szedj ki egy adagot és vidd be a szobádba. Aztán majd megeszi a barátod mikor hazaér
2013. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
49%

jó nagy parasztok!


nem tudsz kiszedni kajat ?és felretenni egy tányérban?

2013. febr. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
52%
Mondom h simán csak bunkók. Fogod magadat szépen megfőzöl kettőtöknek és amit a párodnak szánsz azt elrakod valahova ahol nem találják meg. Ha kérdik akkor pont annyi volt h neked elég legyen. Ha ők így akkor te is. Ennyi
2013. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
78%
Kiszedsz egy ge*i nagy púpos adagot tányérra, beviszed a szobádba, ráteszed a fűtőtestre ha tudod, hogy melegen tartsa, és visszamész a konyhába enni rendesen.
2013. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
63%
Egyszerű. Ne adj pénzt. Kaját meg akkor kezdj főzni, ha a barátod már otthon van. Csinálsz neki vacsit, és rögtön elé is teszed. A tányért csak nem veszik el közvetlenül előle.
2013. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
37%

Miért nem szedsz ki egy külön tányérba a párodnak?

Mennyit adsz a közösbe? Abból miért nem külön konyháztok inkább?

Munkanélküliként úgy, hogy még a pasi se ad, csak visz, én sem tűrném, hogy odahozz akárkit. A pasinak most nincs pénze, majd lesz, de a kaját most kell megvenni, és ha nektek is annyira ki van centizve, hogy hó végére nincs, akkor nem hiszem, hogy tudnának hitelezni neki. Ezt is meg kellene érteni. A pasid most hol lakik ténylegesen, és hova fizet?

2013. febr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!