Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem parasztság...

Csak szerintem parasztság amit csinálnak?

Figyelt kérdés

Most egy hónapig barátom többet van nálunk,mert igy tud csak eljárni dolgozni. Aztán majd fog kivenni egy albit,csak még nincs rá pénze. Mondtam tesomnak is anyámnak h most egy hónapig gyakorlatilag itt fog lakni 2-3 naponta megy haza majd. Meg ha ugy van hoz itthonrol magával kaját magának. Tudom h nekik is megterhelő h plussz egy személy van itt.

Én most munkanélküli vagyok,de adok le pénzt itthon. Most hó végére már alig van pénz kajára,többször adtam plusszba pénzt h tudjon főzni. Főz végülis,de a barátom nem tud belőle enni mert az összeset felzabálják. Tegnap pl én egy fél tányérral ettem belőle h maradjon barátomnak is,de anyám meg tesom 2-3 pupos tányérral is ettek. Utoljára már csak azért evett tesom mert h unatkozott.

Meg mikor saját pénzből főzök én barátom akkor se tud enni belőle,mert ezek felzabálják az összeset.

Mikor meg szolók ez miatt akkor mondják barátom szálljon be a költségekbe akkor majd több kaját főz anyám.

pedig mobdta barátom h majd egy honap mulva honorálni fogja h most többet van itt.


2013. febr. 1. 11:23
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

De jelenleg nincs is annyi pénze h mindennap bejárjon meg haza. igy is ugy oldja meg a hazajárást h egy faluba lakó szomszéd mikor jön be esténként bevásárolni haza viszi,a másik szomszéd meg mikor megy suliba kocsival behozza

Én is,ő is beszélt anyámmal erről,akkor 2 nap gondolkodás után azt mondta oké. Megérti h most nincs pénze és nyugodtan legyen itt,ezt mondta

2013. febr. 1. 12:51
 32/51 anonim ***** válasza:
0%
Szóval, hány évesek vagytok? (Te meg a barátod) Mi a végzettségetek?
2013. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:

Továbbá jelentem a válaszod,biztos törölni fogják,de legyél belenxugodva h ezt én akartam

mert másodszor ujra olvasva megdöbbrntett h milyen gusztustalan stilusban irsz.

2013. febr. 1. 13:05
 34/51 A kérdező kommentje:

22 évesek vagyunk mindketten,nekem csak érettségim van barátomnak meg festő szakmája.


De nem értem h ez mit számit.

2013. febr. 1. 13:07
 35/51 anonim ***** válasza:
56%
Nem Te voltál az, aki saját költségen rakott krumplit készített a barátjának és a nővére felzabáltatta a pasijával? Én javasoltam, hogy legközelebb vidd be a tepsit a saját szobádba, most is ezt mondom, de csak egy tányérral. Ha ennyire sajnálják, mondd azt, hogy a Tiéd. Megáll az eszem képesek degeszre tömni magukat, csakhogy nehogy adni kelljen, pedig a barátod megmondta, hogy rendezi a "költségeket", bár ha a lányom barátja szállna meg egy rövid időre nálunk, nem is kérnék semmit.
2013. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel ezzel kapcsolatban kérdést h megeszik a szerintük sz.ar kajámat.
2013. febr. 1. 13:13
 37/51 anonim ***** válasza:
66%

Erre gondoltam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezek szerint ez egy másik jószívű család, de a szitu kísértetiesen hasonlít.

2013. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Tényleg hasonlit a történet,szomorú h más családja is ilyen odafigyelő.
2013. febr. 1. 13:20
 39/51 anonim ***** válasza:
41%
Hogy járna el dolgozni a barátod, ha te nem lennél neki? Akkor is meg kellene oldania valahogy, nem?
2013. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
33%
Nem itt élek. Csak tudod "kedves" mint minden közösségi oldalnak, ennek is megvannak a szabályai. A hozzászólásaid stílusa minősíthetetlen volt. És nem csak szerintem. Mert tudod attól h valaki jelenti még nem törlődik. Az oldal moderátorai vizsgálják meg a jelentés és ha szerintük jogos volt akkor törlik az adott kérdést/ kommentet. Lehet h nem ártana egy kicsit jobban tanulmányoznod az oldalt és szabályait. Tudod ha sokáíg így válaszolgatsz, akár törölhetnek is a modik.
2013. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!