Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem parasztság...

Csak szerintem parasztság amit csinálnak?

Figyelt kérdés

Most egy hónapig barátom többet van nálunk,mert igy tud csak eljárni dolgozni. Aztán majd fog kivenni egy albit,csak még nincs rá pénze. Mondtam tesomnak is anyámnak h most egy hónapig gyakorlatilag itt fog lakni 2-3 naponta megy haza majd. Meg ha ugy van hoz itthonrol magával kaját magának. Tudom h nekik is megterhelő h plussz egy személy van itt.

Én most munkanélküli vagyok,de adok le pénzt itthon. Most hó végére már alig van pénz kajára,többször adtam plusszba pénzt h tudjon főzni. Főz végülis,de a barátom nem tud belőle enni mert az összeset felzabálják. Tegnap pl én egy fél tányérral ettem belőle h maradjon barátomnak is,de anyám meg tesom 2-3 pupos tányérral is ettek. Utoljára már csak azért evett tesom mert h unatkozott.

Meg mikor saját pénzből főzök én barátom akkor se tud enni belőle,mert ezek felzabálják az összeset.

Mikor meg szolók ez miatt akkor mondják barátom szálljon be a költségekbe akkor majd több kaját főz anyám.

pedig mobdta barátom h majd egy honap mulva honorálni fogja h most többet van itt.


2013. febr. 1. 11:23
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
31%
Csempéssz kaját.Én is mindig így dugdostam el a paraszt apám elől,mert képes volt az is mindent felzabálni előlem.Így a szobám éléskamra is lett.Lehet tőlem tanulni.Whehehe.:)
2013. febr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!