Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy házasságot barátságr...

Lehet egy házasságot barátságra alapozni? HELP!

Figyelt kérdés
28éves lány vagyok.Volt már néhány komoly kapcsolatom,de mindnek csalódás lett a vége.Van egy fiú,aki a legjobb barátom volt,és a kapcsolataimat is végigasszisztálta.én nagyon szeretem őt,mint barátot,rengeteget nevetünk együtt,nagyon jókat beszélgetünk,ő begy fontos ember az életemben.Pár hónapja viszont bevallotta,hogy szerelm belém.Innestől kezdve egy óriási huzavona vette kezdetët,én többszór is elmondtam neki,hogy nem tudok rá férfiként nézni,nem az esetem,stb.Erre neki mindig az volt a reakciója,hogy akkor szakítsunk meg minden kapcsolatot,mert ő nem akar a haverom lenni.Igen ám,de ilyenkor mindig hiányoztunk 1másnak,és kerestúk a másikat,vagy ő,vagy én.A környezetem és a családom azt mondja,h ez életem nagy lehetősége,nem fogok találni még egyszer egy ilyen fiút,ak- ennyire szeret,és ennyi mindent megtesz értem,és ez valszeg így is van.Anyagilag is nagyon jól áll,mindenem meglehetne mellette,amire vágyom,bár tudom,ez mellékes.szóval minden szép és jó lenne,ha nem taszítana a külseje,illetve nem tudnám,hogy soha az életben nem leszek belé szerelmes.le lehet élni egy életet vkivel úgy,hogy tiszteled őt,és tök jól elvagytok,de nem vagy bele szerelmes,hiába imád téged és lesi minden kívánságod?fontos a szerelem a házasságban?azt még le kell,hogy írjam,hogy egyszer le is feküdtünk egymással,és jó volt vele az ágyban.
2013. febr. 4. 16:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
46%

Szóval elég érdekes a gondolkodásmódod!

Ha haverod volt akkor ,hogy tudtál úgy ránézni,mint egy férfira és lefeküdni vele úgy,hogy taszít a külseje???

Aztán te nem vagy belé szerelmes és megmondom neked soha nem is leszel az!

Nem értelek!Ha tényleg 28-éves vagy akkor lehetne annyi eszed már,hogy felnőttfejjel gondolkodj!

Neked egy olyan valakit kell találnod akiben minden egyszerre megvan úgy mint barát és szerető stb.

Én mondjuk azt sem tudom elképzelni,hogy valakivel úgy lefeküdjek,hogy taszít a külseje!

Érzed ezt az ellentétet??

2013. febr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én összeházasodtam a legjobb barátommal. Nagyon szerettem, de nem szerelemmel, és azt hittem ez elég lesz. A házasságunk nem sikerült, pedig 5 éve ismertük már előtte egymást. Gyermekeink miatt nem tudok kilépni a házasságból, és így elvesztettem az esélyt, hogy valaha boldog legyek, és őt is boldogtalanná tettem. Bár nem tudom, szerelemmel szeretett -e. Szóval én lebeszélnélek a szerelem nélküli házasságról, probléma esetén talán pont az egykor a másik iránt érzett szerelem segíthet.
2013. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Ha hozzámész, és valakibe belezúgsz, el fogod tudni viselni a fájdalmat, amit Neki, -annak aki végig melletted volt- okoztál? Ugyanebben a helyzetben voltam. 9éve a legfontosabb személy az életemben! Mikor úgy döntöttünk megpróbáljuk együtt, megváltozott a kapcsolat. Olyan lett, mint egy igazi párkapcsolat, és nekem máris hiányozni kezdett a legjobb barátom.. Nem ment. Úgy éreztem megérdemli a legjobbat, hisz imádom, ezért azt akartam, találjon egy igazán rendes lányt,aki tudja szeretni. Később találtam egy srácot, akibe beleszerettem. Bemutattam neki, mondanom sem kell, hogy nem igazán kedvelte. De ugyanúgy találkoztunk kettesben, mint barátok. Ma az akkori szerelmem a férjem, és épp rajtam alszik a közös babánk. A barátom.. Hát. Azt képzeltem az esküvőn is ott lesz velem, de nem mint vőlegény. Mondanom sem kell, hogy nem jött el. Most tartuk ott, hogy a férjemmel jól elbeszélget, a babánkkal játszik. Sosem fogok senkit úgy szeretni mint őt, de mindig csak barátként fogok ránézni. A legjobb barátomként. A döntéseim nem bántam meg,boldog vagyok! Ha igazán szeretitek egymást,nem fogod elveszíteni.
2013. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!