Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy házasságot barátságr...

Lehet egy házasságot barátságra alapozni? HELP!

Figyelt kérdés
28éves lány vagyok.Volt már néhány komoly kapcsolatom,de mindnek csalódás lett a vége.Van egy fiú,aki a legjobb barátom volt,és a kapcsolataimat is végigasszisztálta.én nagyon szeretem őt,mint barátot,rengeteget nevetünk együtt,nagyon jókat beszélgetünk,ő begy fontos ember az életemben.Pár hónapja viszont bevallotta,hogy szerelm belém.Innestől kezdve egy óriási huzavona vette kezdetët,én többszór is elmondtam neki,hogy nem tudok rá férfiként nézni,nem az esetem,stb.Erre neki mindig az volt a reakciója,hogy akkor szakítsunk meg minden kapcsolatot,mert ő nem akar a haverom lenni.Igen ám,de ilyenkor mindig hiányoztunk 1másnak,és kerestúk a másikat,vagy ő,vagy én.A környezetem és a családom azt mondja,h ez életem nagy lehetősége,nem fogok találni még egyszer egy ilyen fiút,ak- ennyire szeret,és ennyi mindent megtesz értem,és ez valszeg így is van.Anyagilag is nagyon jól áll,mindenem meglehetne mellette,amire vágyom,bár tudom,ez mellékes.szóval minden szép és jó lenne,ha nem taszítana a külseje,illetve nem tudnám,hogy soha az életben nem leszek belé szerelmes.le lehet élni egy életet vkivel úgy,hogy tiszteled őt,és tök jól elvagytok,de nem vagy bele szerelmes,hiába imád téged és lesi minden kívánságod?fontos a szerelem a házasságban?azt még le kell,hogy írjam,hogy egyszer le is feküdtünk egymással,és jó volt vele az ágyban.
2013. febr. 4. 16:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg lehet walakit szeretni 'kényszerből'..
2013. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Igazából az a probléma,h nekem ő hiányzik,mikor nincs ott.és nagyon szeretek vele lenni.csak ez nem az a klasszikus szerelem-érzés.ő a barátom,akivel nagyon jól elvagyok,és fontos nekem.a szerelem meg úgysem tart örökké,nem?
2013. febr. 4. 16:36
 3/33 anonim ***** válasza:
67%

Hát, ha nem tudnál belé szerelmes lenni, akkor egy idő után szenvedés lenne az életed szerintem.

Képzeld el, h mi lenne, ha minden reggel egy olyan férfi mellett ébredsz, akitől "undorodsz". Tudnál így élni?

2013. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem költözzetek össze és akkor kiderül, hogy tudtok-e együtt élni. Mert a házasságban ez a fontos, mennyire képesek a párok egymással élni, a mindennapokban kijönni a másikkal, a nehézségekkel együtt megküzdeni. Ha nem vágsz bele, sosem fogod megtudni, van-e jövője a kapcsolatotoknak. Ha hezitálsz, akkor csak megy a idő és nem juttok sehova.
2013. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Egy probat mindenkepp meger. Miert nem adsz neki eselyt?
2013. febr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
70%

A szerelmi házasság az elmúlt pár évtized szüleménye, előtte évezredekig a kettő szinte teljesen független volt egymástól. Mégse halt ki az emberiség :)


Szerintem költözzetek össze, de még ne házasodjatok, azzal várjatok pár évet. Addigra meglátod, hogy tényleg vele akarsz-e lenni.

2013. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%
Vannak olyan jól működő kapcsolatok, amik nem szerelmen alapulnak. De nekem mindenképpen fontos volt, hogy olyat válasszak, aki azért több, mint barát. Te tudod, mire van szükséged, mit vársz egy kapcsolattól.
2013. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Taszít a külseje de jó a szex?

Ezt nem értem...

2013. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim válasza:
33%
A barátnőm szerint lehet, ha tartasz mellé 10 szeretőt. Haha, ez nekem sem volt vicces.
2013. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
61%
Ha jó a szex, akkor már nem is értem a problémádat.
2013. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!