Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy házasságot barátságr...

Lehet egy házasságot barátságra alapozni? HELP!

Figyelt kérdés
28éves lány vagyok.Volt már néhány komoly kapcsolatom,de mindnek csalódás lett a vége.Van egy fiú,aki a legjobb barátom volt,és a kapcsolataimat is végigasszisztálta.én nagyon szeretem őt,mint barátot,rengeteget nevetünk együtt,nagyon jókat beszélgetünk,ő begy fontos ember az életemben.Pár hónapja viszont bevallotta,hogy szerelm belém.Innestől kezdve egy óriási huzavona vette kezdetët,én többszór is elmondtam neki,hogy nem tudok rá férfiként nézni,nem az esetem,stb.Erre neki mindig az volt a reakciója,hogy akkor szakítsunk meg minden kapcsolatot,mert ő nem akar a haverom lenni.Igen ám,de ilyenkor mindig hiányoztunk 1másnak,és kerestúk a másikat,vagy ő,vagy én.A környezetem és a családom azt mondja,h ez életem nagy lehetősége,nem fogok találni még egyszer egy ilyen fiút,ak- ennyire szeret,és ennyi mindent megtesz értem,és ez valszeg így is van.Anyagilag is nagyon jól áll,mindenem meglehetne mellette,amire vágyom,bár tudom,ez mellékes.szóval minden szép és jó lenne,ha nem taszítana a külseje,illetve nem tudnám,hogy soha az életben nem leszek belé szerelmes.le lehet élni egy életet vkivel úgy,hogy tiszteled őt,és tök jól elvagytok,de nem vagy bele szerelmes,hiába imád téged és lesi minden kívánságod?fontos a szerelem a házasságban?azt még le kell,hogy írjam,hogy egyszer le is feküdtünk egymással,és jó volt vele az ágyban.
2013. febr. 4. 16:26
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
76%
Ne vicceljetek már! Ne beszéljétek bele. Ha egy nő ilyet mond, hogy taszítja a külseje, akkor nincs értelme. itt évtizedekről van szó nem egy hétről. szóval szerintem ne áltasd szegényt. bár a lefekvés is érdekes. ez milyen barátság? ha valamék fél már mást is érez abból ritkán sül ki valami is jól.
2013. febr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
97%

Na, én csak az utolsó mondatodig vettelek komolyan.

Lefekszel vele, aztán mikor csóri akar tőled többet is, akkor lepattintod. Szép kis nősténypéldány vagy.


A kérdésedre a válaszom: ha képes vagy szerelem nélkül szexelni a legjobb barátoddal, aztán közölni vele, hogy nem akarsz tőle semmit "úgy", akkor mire ez a nagy erkölcsi aggály?

Mindenesetre, ha egy kicsit korrekt vagy, akkor hagyod, hadd keressen valakit, aki szerelmes is belé, és nem csak kihasználja.


Undorító, hogy csak azon agyalsz, hogy neked jó lenne-e a házasság. Az meg sem fordul a fejedbe, hogy neki jó lenne-e egy életen át "nincs ló" alapon férjnek lenni.

2013. febr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
es ha a kedvedert valtoztatna a kulsejen? vagy ennyire menthetetlen szegeny? egyebkent, ha nagyon nem akarod, ne eroltesd, csalodas lesz a vege mindkettotoknek.
2013. febr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Taszít a külseje, de lefeküdtél vele, mutatkozol vele, keresed. Ne használd ki a másikat!
2013. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Ez miért kihasználás?akkor is mutatkoztam vele és kerestem,mikor haverok vtunk.ő tudja,h mi a helyzet,és el tudja dönteni,h akarja-e ezt,vagy sem.igazából magam sem tudom,mit érzek iránta.volt olyan,h napokig nem láttuk 1mást,aztán mikor újból találkoztunk,hirtelen megcsókolt és tök jólesett...lefeküdni meg azért feküdtem le vele,mert kíváncsi vtam.ebben mi a rossz? :-)
2013. febr. 4. 17:45
 16/33 anonim ***** válasza:
69%
Emberek szerintem nincs mit várni. Mindent elmond az utolsó mondata. Ennyi vagy anyukám.
2013. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
67%

Te, akkor kíváncsiságból mindenkivel??...

A taszít alatt amúgy mit értesz? Túlsúlyos, testi fogyatékos, stb...???

De, ha annyira taszítana, nem is keresnéd és nem tudtál volna vele lefeküdni, hacsak nem rúgtál be. Ha vki ennyire taszítana téged, nem engedted volna hogy hozzád nyúljon(vagy vmilyét beléd tegye)! :D


"A környezetem és a családom azt mondja,h ez életem nagy lehetősége,nem fogok találni még egyszer egy ilyen fiút,ak- ennyire szeret,és ennyi mindent megtesz értem,és ez valszeg így is van."


Nem gondolom, hogy ez így lenne. Elvileg a környezeted és a családod is vén lánynak tart...

2013. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem,h miért botránkozol meg ezen.de valszeg azért,mert nem értetted meg pontosan a szituációt.szóval,van egy ember,akit nagyon szeretek,és méltó arra,hogy neki adjam magam.azon vacillálok,hogy létesítsek-e vele párkapcsit vagy ne.minden szempontnt figyelembe szeretnék venni,és tudni akartam,h milyen hatást váltana ki belőlem,ha szeretkeznék vele.ebben sztem semmi rossz nincs,elvégre ő egy pasi,aki szeret engem,nem egy csöves az utcáról,vagy vki,akit tnap ismertem meg a dizsiben.
2013. febr. 4. 18:01
 19/33 anonim ***** válasza:
77%
most nem azért, de ha valakinek taszít a külseje, akkor avval még kíváncsiságból se fekszem le. most vagy össze vissza beszélsz, vagy pedig egy ribi vagy...
2013. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Kerdezo te szeretned e hogy almaid pasija ugy legyen veled hogy soha nrm volt es lesz beled szerelmes?

Hagyd csori sracot hogy valaki ugy szeresse ah megerdemli.. ne csak tiszteletbol stb...

2013. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!