Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósomat műteni kellene, már...

Anyósomat műteni kellene, már 5 éve halogatja, ránk vár a neheze, hár ez milyen dolog?

Figyelt kérdés

Kértük,míg nincs gyerek műtesse meg magát, szabadabbak vagyunk, nem tette. Amúgy nem foglalkozik velünk, az unokájával sem. Mi hetente megyünk.

Va egy lánya is, aki kijelentette,majd mi intézzük a dolgokat, mert neki is kicsi gyerek van, nem tud utánajárni. Hozzájuk anyósom rendszereen jár.

Nem érztem, hogy én a menye kellene képviseljem, ágytálazzam és fizessek utána többet,mint a másik gyereke.

Anyós véleménye, majd csak rámnéz valaki. nagy mártír hangon...persze, ránézünk, de felváltva, nem így helyes?


2013. febr. 4. 14:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért kellene neked bármit is intézni? A saját lánya lesz..ja, miért kell neked ezen pattogni? Meg mit kell intézni? Ha meg akarja magát műttetni, műttesse, intézze el. Nagyobb feneket kerítesz neki, mint kellene. Neked nem is kell semmit csinálnod senkit se képviselned. Ha a férjed nem áll ki ezen a vonalon, akkor nehogy már te idegeskedj miatta. Meg ha eddig halogatta, nem lehet olyan hatalmas probléma.
2013. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Helyzetünk dettó ugyanez. Már évek óta halogat egy nőgyógyászati műtétet, nem törődik a kockázatokkal. Nem baj, majd ekkor, most azért nem mert a kert, most tél van majd tavasszal...igen ám, csakhogy májusban szülök, aztán valahogy nemigazán fog menni a betegápolás nekem sem. Sógornőm szintén mint a tiéd, a másiknak meg ott van három lurkó, nemigazán fog tudni segíteni. Szóval majd én két gyerekkel el fogom látni, mert mindenki le...ja. Hát mondtam neki, hogy akkor haza se jöjjön a kórházból, mert nem az én felelősségem, hogy ő kényelemben lábadozzon, eszem ágában sincs szülés után rögtön rohangálni a kajával, meg mindennel....hozzá kell tennem, hogy kiszúrásképpen is megteszi, hogy megvárja a tavaszt, aztán majd jön a nyávogás, hogy felé se néz senki. Mondtam a férjemnek, majd fogadjon neki házi gondozót, aki bevásárol,gyógyszert vált, meg hordatunk neki ebédet. Max. ennyi. Én egy lépést nem teszek érte az tuti.
2013. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jut ilyen eszedbe már ne haragudj?

Van neki egy lánya, majd ő mosdatja, meg ami kell.

Nem a te dolgod. Főleg egy olyan ember után minek mész, aki nem foglalkozik veled?

Ha a lánya nem hajlandó rá, akkor majd felfogad vagy a lánya vagy a férjed egy ápolónőt, és elfelezitek a kötséget.

2013. febr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

Más életébe ne mássz bele. Majd az anyós megoldja.

Majd fog telefonálni az önkormányzatnak, hogy ápolónő kell, vagy felhívja a lányát, hogy menjen segíteni, aztán ha nem megy, majd kitalál mást.

De nem a te feladatod!

2013. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!