Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósomat műteni kellene, már...

Anyósomat műteni kellene, már 5 éve halogatja, ránk vár a neheze, hár ez milyen dolog?

Figyelt kérdés

Kértük,míg nincs gyerek műtesse meg magát, szabadabbak vagyunk, nem tette. Amúgy nem foglalkozik velünk, az unokájával sem. Mi hetente megyünk.

Va egy lánya is, aki kijelentette,majd mi intézzük a dolgokat, mert neki is kicsi gyerek van, nem tud utánajárni. Hozzájuk anyósom rendszereen jár.

Nem érztem, hogy én a menye kellene képviseljem, ágytálazzam és fizessek utána többet,mint a másik gyereke.

Anyós véleménye, majd csak rámnéz valaki. nagy mártír hangon...persze, ránézünk, de felváltva, nem így helyes?


2013. febr. 4. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kerdes?
2013. febr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
de
2013. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Háááát a lánya a lánya, a férjed meg a fia ugye. Csak a férfiak nem épp jeleskednek betegápolásban. Ez a "fizessek utána többet" ez mire vonatkozik? Elég kuszán írsz. Szóval igen, felváltva lenne helyes, de ha a másik helyen egy-két hós picibaba van, amellől valóban nehéz elmenni ápolni. Mennyi időről lenne szó? Mert ha mostantól élete végéig, akkor beszéljétek meg a lányával, hogy most egy évig Te ápolod, aztán egy évig ő, akkorra nagyobb lesz a babája. De ha csak átmeneti helyzet, hetekben mérhető, akkor én megtenném, amit meg tudok, nem erőmön felül, de segítenék. (De én ápolónő vagyok, tehát emberségből jeles.)
2013. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
egyidősek,1 évesek a gyerekek
2013. febr. 4. 14:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elarulhatnad, hogy milyen mutetrol van szo. Ha halogatja, nyilvan nem egy eletmento beavatkozas.
2013. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Értem, hát ha egyidősek, akkor beszélj vele, beszéljétek meg, hogy megosztjátok az ápolást! Esetleg felesben fizetve fogadtok mellé házi ápolót napi 1-2 órára, ez is egy alternatíva, bár nem olcsó.
2013. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

a csípőjével van gond, neméletmentő és néhány hétről an szó.

Zavar a hozzáállás, hogy intézzük mi, itt nincs mit megbeszélni,mivel ő (sógórnőm)kijelentette ezt.

2013. febr. 4. 14:42
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Nehany hetet ki lehet birni.
2013. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, hogy zavar a hozzáállás. Tényleg elég bunkó a sógornőd. A férjed nem tud hatni rá? Az anyósod?
2013. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

Kb. az lenne az igazságos feladatmegosztás a két testvér között, hogy férjed intézné anyósod műtétét, illetve fizetné az ezzel járó költségeket (műtétért, ápolásért hálapénzt illik adni).


Kórházból kijövet után pedig a lábadozásnál a férjed húgánál lehetne anyósod pár hétig.

2013. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!