Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én anyám ilyen hülye?

Csak az én anyám ilyen hülye?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk nálunk a barátom, ebédre meghívtuk. 1,5 hónapja vagyunk együtt. Anyámmal most találkozott először. Leülünk enni, anyának mi az első kérdése? " És, a szüleid gazdagok? És te gazdag vagy? Mert ha nem, az nálam -20 pont" Srác lekezelte, hogy "nagyon viccesnek tetszik lenni..." erre anyám benyögi, hogy ő ezt nem viccből kédezte. Azt hittem ott helyben elsüllyedek szégyenemben.


Más anyja is ilyen idióta?


2013. febr. 3. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

XDDDDD

én ott lőttem volna le magam

2013. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kb. én is azon voltam....
2013. febr. 3. 14:29
 13/15 anonim ***** válasza:

hát, éghetett az arcod. sajnállak anyád miatt, ez már túlmegy az ősbunkóság legmesszebb határain.


ha a párod nem a nézd meg az anyját vedd el a lányát vonalat képviseli, akkor van esélyed. ha viszont igen, akkor édesanyád rendesen elbaltázta. mindenkivel ilyen neveletlenül viselkedik, vagy ez csak egy kivételes alkalom volt?


az én anyám sosem turkált senki tárcájában. egyrészt meséltem én magamtól, másrészt meg ismeri a jó modort.

2013. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
már szexeltek?
2013. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, ennek mi a fene köze van a kérdéshez?


Amúgy nem, mással nem ilyen bunkó. Csak most volt ez a fene nagy beszólása... A srác kicsit kiakadt, de hál isten, nem az a "nézd meg az anyját.." felfogású. :)

2013. febr. 3. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!