Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Anyám utál! Segítség?

SOS! Anyám utál! Segítség?

Figyelt kérdés
Anyám utál.....Kitünő tanuló vagyok, számos dícséret számos elismerés, sokat sportolok a zenéhez is értek. Általában mindenben sikeres vagyok, de csak a kitartásom miatt. Naponta nagyon sokat tanulok csak a sort és a barátom ami egyéb teendőm volna. Már kisebb korom óta tudom hogy anyám nem szeret. Apám meghalt, minden rajtam csattant.. Azt hiszem anyám pszichés beteg: mert egyik pillanatban nevet és fél perc múlva ordít velem, hogy milyen hálátlan vagyok. Egyedül nevel és heti 3 különórára járok, meg valóban sok pénzbe vagyok, de könyörgöm 16 évesen mit csináljak??? Maximalista voltam vagyis még mindig vannak ilyen érzéseim...Régen meghíztam...anyám ezt mondta rám 60 kilós disznó, ezzel annyira megsértett hogy 3 hónap alatt 45 kilóra lefogytam, ekkor a soványságomom csúfolódott... A régi iskolám elsőszámú diákja voltam de ő le sem szarta. Neki természetes hogy én a legkiválóbb vagyok. Mikor anorexiás lettem és bulimiás pszichológushoz jártam ...ezt azóta is emlegeti. Képuelhetitek milyen érzés lehet hogy sikeresen kigyógyulok előle és ő ennek egy iciri picirit sem örül csak annyit mondd milyen drága volt. Állandóan sérteget, ha valami nem tetszik a barátommal zsarol.... Nem egyszer megfordult a fejemben az öngyilkosság. Hála az égnek megismertem egy nagyon kedves lányt aki a legjobb barátnőm nélküle nem hiszem hogy most ezt olvasnátok. Van egy barátja anyámnak ő nagyon szeret de ő sem tud mit tenni anyám kicsapongásaival... Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

2013. jan. 30. 21:38
 1/4 anonim válasza:
2 év múlva el is húzhatsz ;D Addig meg húzd ki valahogy. Ne legyél öngyilkos, bár sajnállak :S
2013. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendes tőled, de szeretem őt csak ő nem szeret engem!
2013. jan. 30. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Grat hogy kigyógyultál, tökre ügyes vagy.


Anyudnak valami nem stimm. Valami baja lehet és talán nem hajlandó elismerni ezt magának, hát keres valakit akit hibáztathat.


Sajnálom.


Ugyanakkor amit elmondtál, neked nagyonnagy kitartásod és céltudatosságod van. Miért nem tűzöd ki magadnak célnak azt hogy akármi van te boldog elégedett leszel anyud akármit gondol rólad?

2013. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha idegbeteg nem tudsz mit tenni mint toleralni... es grat h meg nem lettel ongyilkos. Csak vigyazz magadra h ne hulyitsem meg es mondogasd magadban h ,, kötélből vannak az idegeim erős vagyok ha lesz gyerekem neki jobb lesz mint nekem volt'' es amikor csesztet játszd azt h magadban mondod vele amit mond es probalod kitalalni h most milyen szotag jon. Es soha ne szolj vissza hamarabb szabadulsz...eennyi tulelesi strategiam van
2015. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!