Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utál az anyám mit tegyek?

Utál az anyám mit tegyek?

Figyelt kérdés

Édesanyámmal, húgommal és a nagymamámmal élek. apa és anya 5éve külön költözött vagy is apa el tőlünk anya megcsalta és kidobta.:( Azóta magamban tartom elakarok költözni apához. Ezt még tavasszal eldöntöttem hogy elköltözök hozzá majd a nyáron és nyár elején anyának tényleg mondtam azt mondta oké őt nem érdekli menjek , de mamám sírva jött hozzám hogy ha elmegyek ő belehal meg nekem ott ilyen rossz olyan rossz lenne ezt mondták az ott alvásról is de jó volt már voltunk kétszer is. Anyámnak van volt pasija az előző miatt majd 10kg fogytam mert folyton piszkált terrorizált ki sajátította a házat ami mamámé még nem is anyáé hogy bármi joga lenne! Nem tudom mi legyen egyszer még a nyáron tényleg elmentem volna de mamámnak bedőltem sajnos azóta csak rosszabb lett. A bíróság vagy a gyámügy hogy ítélné vagy is kihez? anyám távol van szombatonként mert dolgozik és a hétköznapokon is csak szerdán van otthon délután vasárnap akár minimum 4 de 6 is a pasijával van tojik rám. Anyám mindég utált bántott főleg szóval, mamám is apa voltak mellettem de mióta apa elment azóta mamám eltávolodott és apámnak is hazudik hogy utálom de nekem is azt kell mondanom mert különben leszidnak lelkileg kivagyok folyton sírok az öngyilkosságon gondolkodok. Anyám folyton szid hogy h.ülye, bu.zi ku.rva gyerek vagyok és ezek minden naposak az el is merem hogy az utóbbi időben ha bántott szóval megvétem magam mint egy ellenséggel szemben nem úgy mint ha az anyám lenne kb 60.000ft-nyi pénzem van nála amit karira szülinapra kaptam ezt mamán is alátáámassza de ő letagadja tudom nincs pénze

de csak el kéne ismernie nem ide adnia ha van egy kis pénzem jönnek nyalizva hogy adjam majd vissza adják de nem még mamám hogy eladta a házat. Igen új helyre osztályba sajna :(

Mit kéne csinálnom?

Ha elköltözök és apámnál tényleg nem jó?

Miket vihetnék apámhoz? (már az ágyamat TVmet ilyeneket?

Vagy csak a ruháimat,

Anyám mamám és a tesóm ,én kb 90.000 ből élünk ebből fizetjük a rezsit és ilyeneket szinte kb 200ft van anyámnak a pénztárcájába napi max 2000 de inkább 1000ft keres fodrász mama munkanélküli + a gyerek tartás 40eft és a családi pótlék magamnak fizetem az edzést (kötelező sportsuli) tesómnak anyám és tesóm kap ruhákat össz visz 3 pólóm van ami nem kicsi mind használtan az unoka tesómtól tesóm az én használt ruhámat nem veheti fel.

Mit tegyek?


2012. okt. 9. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Abszolút megértelek, és nagyon szörnyű ami körülötted van!!! Szólj a gyámügyeseknek, vagy mamáddal és a tesóddal költözz a z apukádhoz, anyukádat meg hagyd ott a francba.
2012. okt. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösszi már mamán is és a tesóm ő is utálnak mamám meg apát meg ölné ha meglátná, a gyámügyhöz ilyeneket elkerülném nemtudom mért
2012. okt. 9. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs mit tenni, nem fognak megszeretni. Költözz apudhoz, akkor már mindegy lesz a véleményük. A gyámügyet úgysem kerülhetitek el. Illetve ha anyádéknak mindegy, akkor úgysem fogják feljelenteni apukádat, és akkor mégis. De egyébként a költözéssel mindenki jobban jár, talán erre hivatkozva meg lehet ezt oldani.
2012. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

erre hivatkoztam

nem igazán

2012. okt. 9. 20:39
 5/7 anonim válasza:

Történt azóta valami változás?

Csak, hogy bátorítsalak: Én 14 évesen elköltöztem otthonról rokonokhoz. Megtanultam, hogy nekünk kell irányítanunk az életünket, mert mások (akár tudatlanságból, figyelmetlenségből) tönkre tehetnének. Szerintem ne hagyd magad! Én nem hagytam. Nehéz volt. De azóta eltelt 7 év, és boldog vagyok, megtaláltam az utamat, és menyasszony vagyok!

Tarts ki, és soha ne add fel.

Amúgy engem a nehéz időkben az Istenbe vetett hitem segített, és azóta is Rá támaszkodom.

2012. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. okt. 12. 21:10
 7/7 anonim válasza:
élezz ki egy disznóölő kést, oszt mikor alszik szurd meg vagy 10-szer melkhason oszt vágd el a torkát. xdddd
2014. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!